Wątek dotyczący artykułu

Marciniak o faulu Ramosa na Salahu. "Normalna, dopuszczalna gra"

Szymon Marciniak zgadza się z decyzją sędziego finału Ligi Mistrzów, który nie ukarał kartką Sergio Ramosa po faulu na Mohamedzie Salahu.

przeczytaj cały artykuł

Irena Nieploszczuk

Marciniak co piłeś przed wywiadem?
Tzn jak zawodnik biegnie w kierunku bramki z piłką to PODEJMUJĘ WALKĘ , chwytam go za ramię , walę na glebę .... przepraszam murawę i padam na niego. A , a jak wstaje to walę z łokcia w twarz . I TO JEST PRZEPISOWE , bo to jest ferwor walki .
Panie sędzio panu ferwor z FETOREM się pomylił. Dla mnie piłka nożna to walka polegająca na kopaniu piłki, ŁAPANIE PRZECIWNIKA RĘKOMA , KOPANIE GO, UDERZANIE ŁOKCIEM W TWARZ itp to faul i jak ktoś uważa że jest inaczej to dla mnie jest głąb i myli sporty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ari2Ari

Zmniejsz dawkę tego co bierzesz ! Więcej Luzu ! Przecież to Marciniak jest sędzią i to całkiem dobrym, a ty pociskasz "głodne kawałki" tylko dla tego, że to piłkarz Realu !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Kurzyński

Marciniak pokazał ostatnio, że nie jest dobrym arbitrem... i zgodzę się tu z niektórymi, że można nazwać go drukarzem... Ponadto jak już pod innym artykułem napisałem" "był faul i ze względu na to, że ewidentnie- i zbyt długo- trzymał Salaha jak ten już upadał na murawę powinien obejrzeć czerwoną kartkę".
Zdania nie zmienię na temat tego co teraz już tylko można nazwać produktem a nie piłką nożną... powinni zakazać tych tematów by wreszcie oczyścić szambo, którym się stała piłka nożna przez organizacje, których nie obawiam się nazwać organizacjami przestępczymi( tudzież mafiami)- UEFA, FIFA.
zdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.