Wątek dotyczący artykułu

Idą zmiany w Grudziądzu. Klub bez prezesa!

MRGARDEN GKM Grudziądz nie radzi sobie najlepiej w tegorocznych zmaganiach PGE Ekstraligi. W klubie dojdzie do zmian, ale nie na szczeblu kadry zawodniczej, a zarządu. Pod koniec kwietnia Arkadiusz Tuszkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa.

przeczytaj cały artykuł

Rotmistrz79

Ja bym chcial,aby każdy "prezes słup" robil w swoim klubie tyle co pan Tuszkowski.
Dzieki jego 5 letniemu prezesowaniu udalo się zwiekszyc liczbe sponsorow 2x i to nie tylko ze względu na wieksza medialność klubu czy ekstraligę, bo to juz pokazał w sezonie 2013,ze jest operatywnym czlowiekiem(gzella).
Organizacyjnie tez klub poszedł w gorę, nasze duo to jednak wciaz dinozaury pod tym względem.
Dogadal się z kibicami , również z tymi z młyna, nie traktowal nikogo jak głupka. Rozmowny,grzeczny i uczynny. Gdyby nie miał dwóch panów z rady nadzorczej nad sobą sądzę,ze uczyniłby więcej. Szkoda. Podziękowania dla prezesa Tuszkowskiego.
Także takiego prezesa "słupa" zycze kazdemu. Tutaj wiecej widac co sie dzialo,co kto robil, niz dajmy na to z Podkarpacia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Chciałem napisać więcej, ale w zasadzie Ty już trafnie to opisałeś.
O tym, że tak się stanie wiedziałem od kilku dni i wiem też, że taki stan potrwa do lipca.
Co do wyboru następcy to też chciałbym żeby był to ktoś tak samo kreatywny i miły jak Arek,ale to, że to będzie kolejny "słup" to chyba nikt, kto zna grudziądzkie środowisko żużlowe nie ma żadnych wątpliwości...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

KROTKO ,RELATYWNIE Z KULTURA,NAPISALES.POZDRAWIAM...WIADOMO ROZNICA POKOLEN ZARZADZIE I NIECO INNE SPOJRZENIE NA ,,,,DZISIAJ,,,ALE BYLO OK,PRZYZNASZ...sorry,,,,,,,literowka.Ale duzo wszyscy z Zarzadu zrobili przez te 5 lat /4 w EE//.dzieki,kazdemu..Arek odchodzi ale z podniesiona glowa i podziekowaniami od kibicow i nie tylko...Zbieznosc pewnych decyzji dwoch Panow nie przypadkowa....Dlatego czekano w Klubie...i dobrze...Bedzie dobrze,zobaczysz,:::)))PS..Kto mogl przewidziec ze taka padake pojedzie Pieszczek,Lindbeck,Buczkowski jak na ,,,tutejszego wychowanka...W?W,wiadomo,,,,,:::)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
bart82gkm

Teraz można powiedzieć o tym otwarcie ...Tuszek chciał wyjeb...Kempesa po meczu z Lesznem .Zawodnicy też nie chcą Kempesa przynajmniej część za co chyba nie ma sensu rozwijać .
Nikt nie zwlekał z ogłoszeniem decyzji ile to konieczne tylko musi się zebrać rada nadzorcza aby to zatwierdzić . Chcieli alby został ale widać ma dość . Należą mu się podziękowania zwłaszcza w kontaktach z kibicami gdzie nie była taka współpraca na linii z Fiałem .
Panie Tuszkowski powodzenia .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
MirasG-dz

Niepokoi mnie to co piszesz, że "zawodnicy też nie chcą Kempesa". To znaczy, że stąd te niepowodzenia? Jeśli wiesz coś więcej uchyl rąbka tajemnicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
bart82gkm

O takich sprawach nie piszę się na portalach tylko w zamkniętej grupie GKM albo forum klubowym . To nie jest chyba jakaś wielka tajemnica że atmosfery nie ma tak samo jak jeden zawodnik od meczu z Gorzowem jest wielce obrażony na cały świat .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.