Wątek dotyczący artykułu

Finał PLK. Bardzo bolesna porażka Stali. "Play-off to czas krótkiej pamięci"

Po 30 minutach BM Slam Stal prowadziła różnicą 13 punktów (71:58) i była na najlepszej drodze do drugiego zwycięstwa w serii finałowej z Anwilem. Ostrowianie po nerwowej końcówce przegrali 80:82. - To bardzo bolesna porażka - mówi Emil Rajković.

przeczytaj cały artykuł

prawus

Zwycięstwa w grach zespołowych w 80 % są efektem błędów przeciwnika . Nie ma takiego zespołu który by ich nie popełniał , sztuką trenerów czy zawodników jest staranie się by zrobić ich jak najmniej .. Obwinianie pojedyńczych zawodników za porażkę to w/g mnie błąd , bo jeśli wszyscy wypinają pierś za zwycięstwo , to i cała drużyna i jej postawa ponosi konsekwencje za porażkę .. Jeszcze finał się nie skończył więc do boju Anwil i Stal . Olbrzymie gratulacje dla Stelmetu za wywalczenie

uścisku dłoni prezesa ,,Zemsty,, Koziegłowy .