Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: bitwa o złoto. "Święta wojna" inna nie wszystkie

Wielkie ambicje, szumne zapowiedzi i jedyna w swoim rodzaju otoczka. Tegoroczne finały Superligi będą jednak inne. PGE VIVE Kielce zostawiło Orlen Wisłę Płock daleko w tyle i postara się udowodnić dominację na parkiecie.

przeczytaj cały artykuł


Jasna Strona MOCY

,,Fani z Płocka odwrócili się od zespołu, od kilku miesięcy hala świeci pustkami.".
Redaktor pisze o faktach które widzi cała Polska.
A wg Was to redaktorzy sportowi mają jeździć po wszystkich ośrodkach piłki ręcznej w Polsce i pytać o przyczyny dlaczego np. są problemy finansowe w Stali Mielec, czemu Kwidzyn nie wszedł do finałów, dlaczego nie znalazł się w nich Kalisz pomimo pięknej hali wypełnionej po brzegi kibicami, co się stało że Śląskiem Wrocław, ile zarabia i na co wydaje prezes Witaszek, kto zawinił że nie przyjechała karetka, itd itd...
Są to problemy organizacyjne wszystkich klubow, mniejsze lub większe. W Kielcach wbrew pozorom też występują. Tylko nikt z nimi tu nie wyskakuje i nie wywala na forum.
A czy to nie wy płaczki oglosiliscie się ,,najlepszymi kibicami na świecie" i pouczaliście wszystkich tutaj że
Z DRUŻYNĄ JEST SIĘ NA ZAWSZE , NA DOBRE I NA ZLE, TAM GDZIE WISLA GRA...
Teraz się okazuje że to Ci redaktorzy są źli bo piszą to co widzą .
Macie problemy w klubie ? To je rozwiązujcie. A co temu winni są zawodnicy ?
Macie do tego urny wyborcze. To jest portal sportowy a nie polityczny. Macie potężnego sponsora, macie kasę, mieliście kiedyś prezesa menagera, mieliście trenera mistrzów świata, ale ich pogoniliście. Do kogo teraz by miec jeszcze pretensje ?
Żenada jak zawsze płaczki. KIBICE SUKCESU.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

"Kibice sukcesu" powiedział typ który zapewne udziela się od momentu gdy zaczęła się dominacja kieleckiego zespołu.
No popatrz, jakoś wielu dziennikarzy w kraju i na świecie docieka, sprawdza, analizuje, zastanawia się co jest przyczyną danego zjawiska. No chyba że dla ciebie przejawem sztuki dziennikarskiej jest znalezienie artykułu na innym portalu i przeklejanie go na własny.
Tak piszesz o tych kibicach sukcesu w Płocku- skoro Wisła od lat nie osiąga żadnych sukcesów, a i tak frekwencja( poza obecnym sezonem) jest identyczna, a bywały sezony że wyższa niż w Hali Legionów, to gdzie ty widzisz tych kibiców sukcesu? No i jak nazwać kibiców z Kielc którzy nie przychodzą na halę mimo wygrywania dubletu krajowego rok w rok i ciągłą grę w Lidze Mistrzów?
I przestań gadać te głupoty o wyborach czy przegonieniu prezesów bo jeżeli to wszystko takie proste to dlaczego kibice z Kielc nie potrafią sobie poradzić z takim a nie innym zarządzaniem piłkarską Koroną? Czemu nie potrafią odwołać obecnego prezydenta miasta?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VViślak81

Ba bywało nawet że na prezentację Wisły przychodziło więcej kibiców niż na mecze ligowe Vive i fete z okazji mistrzostwa na rynku :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Patrząc na to jak niszczona od lat jest ta drużyna i ten klub, kibice i tak długo wytrzymywali nerwowo. Ciągłe rozczarowania, gierki polityczne, śmianie się ludziom w twarz, a i tak w Płocku była najlepsza frekwencja w kraju. W końcu miarka się przebrała i ludzie powiedzieli "dość". Niemal całe życie spędziłem na hali/stadionie, objeździłem kraj dookoła za tym klubem, aż w końcu i ja zaprotestowałem. A tu przychodzi ci jeden z drugim, który piłki ręcznej uczył się pewnie na portalach internetowych i wmawia że jesteś kibicem sukcesu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jakubu

Chyba się trochę mylisz kolego, Wisła to klub nieschodzący z podium MP od wielu lat, regularny uczestnik LM i wydaje mi się, że rolą mediów jest analiza i obiektywny osąd tego co dzieje się w klubie będącym symbolem rodzimej ligi. Niezależnie od sympatii kibicowskich należy przyjrzeć się całej sytuacji i nagłośnić sprawę właśnie dla dobra tego sportu, bo słaby Płock to jeszcze słabsza liga, która wobec hegemonii Kielc jest dla przeciętnego kibica zwyczajnie nudna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.