Wątek dotyczący statusu użytkownika

Harry.

ZAPRASZAM DO ZABAWY!!!
Zgadnij: kto tak jęczy, kto tak krzyczy?

Tenisistki/tenisiści
1. mmŁAch, mmŁAch
2. aja aja
3. a-CHY a-CHY
4. ŁA-che ŁA-che ŁA-che
5. uAAAAA uAAAAAAAA
6. ŁA-chi ŁA-chi ŁA-chi
7. uhUUu uhUUu uhUUu
8. a-Y a-Y a-Y
9. Ee Ee Ee (czasami też He He He)
10. aaŁE aaŁE

Komentarz usunięty przez użytkownika
hippekk

No właśnie... też Włoszka? Czy myli mi się z 6.?
Trudny test na znajomość tenisa. Okazałem się laikiem, buuuuu buuuu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Wiesz... wyłapywałem jęki/dźwięki najbardziej charakterystyczne i najczęściej wpadające z ust wybranych przeze mnie pań i panów.
Wiadomo jednak, że czasem są odstępstwa i coś tam innego się wyrwie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

hahaha, really, przeczytałem najpierw "piekelnego", aż musiałem sprawdzić kto to napisał, ale dialice też potrafią być piekne :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

haha miałem nadzieję, że tak napiszesz ;) Podoba mi się taki luzik jeśli chodzi o podejście do kibicowania ;)

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Wyobrażasz sobie fana Rafy, który broni jego zachowań w jakiś racjonalny sposób? Trzeba z dystansem podchodzić do tych naszych ulubionych, bo inaczej wyjdziemy na niezłych pomyleńców ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
RaFanka

QM, te wszystkie wymienione przez Harrego, Mery jest w stanie z siebie wydać! No może poza "aja" bo tu faktycznie nie ma żadnych wątpliwości. Mogłaby autorka ją posądzić o przedrzeźnianie!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.