Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: wielki krok PGE VIVE w kierunku mistrzostwa Polski

Szczypiorniści PGE VIVE zwyciężyli w pierwszym finałowym meczu PGNiG Superligi Mężczyzn i są znacznie bliżej zdobycia tytułu. Kielczanie pokonali Orlen Wisłę Płock 33:28.

przeczytaj cały artykuł

Wiślak zks

Jak to miało być według kibiców Iskry?

"kielecki huragan następnym celem niech będzie dla nas zniszczenie ich dopingiem w ich własnej hali! "

Po co było się napinać? Miało być zniszczenie. A co to było? Jakiś wiaterek. Odniosłem wrażenie, że przyjechał jakiś klub seniora, jakaś wycieczka do Lichenia. Jedno trzeba przyznać, że macie dobry bęben. Przez cały mecz tylko łup, łup i łup. Bęben było go słychać. Zero przyśpiewek, tylko napier... w ten bęben. Brawo Wy. To było "zniszczenie" :):):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

No.no ty czytasz co piszesz? Na własnej hali zarzucasz kibicom przyjezdnym, że nie byli głośniejsi? Da się jeszcze niżej upaść? Proponuję obejrzeć powtórkę w TV - ja właśnie obejrzałem, przez cały mecz bardzo dobrze słychać nas, szczególnie "Ona najpiękniejszym snem", "W Kielcach jest nasz klub", nie mówiąc o nieśmiertelnym "No gdzie, no gdzie ta Petrochemia". No i standardowe też. Tak, że proponuję najpierw obejrzeć posłuchać i potem pisać.
Faul Żabicia przypadkowy (ten z początku) i dwie minuty ok. Bramki Julena - tej co piłka linii nie przekroczyła - słusznie nie uznali - z naszego miejsca było dobrze widać i rzeczywiście tak było. Natomiast powinna być uznana bramka Julena rzucona tyłem - a jak nie to powinien być karny, ewidentna obrona w kole. Co do Ghionei to czerwona i niebieska - wg mnie specjalne kopnięcie w twarz - kto normalny w takiej sytuacji upadając robi taki wymach nogą do góry? No chyba po to aby wyżej poderwać biodra i tułów przy upadku. Na powtórce bardzo ładnie to widać - przewraca się i wyprowadza kopnięcie w górę - ewidentne specjalne zachowanie. Ofensa Aleksowi nie odgwizdali ze względu na to co dołożył Żabić od siebie - przesadził z grą aktorską, wystarczyło żeby stał w miejscu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Jemu chodzi zapewne o tą szumną zapowiedź wyjazdu do Płocka żeby zaśpiewać "gramy u siebie". Na szczęście kibice stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do kompromitacji na trybunach (na co tylko czekały wszelakiej maści internetowe wynalazki). Choć z drugiej strony mecz z Kielcami bez dopingu mógłby zostać nagłośniony w mediach i dać niektórym do myślenia co zrobili z płocką piłką ręczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.