Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: wielki krok PGE VIVE w kierunku mistrzostwa Polski

Szczypiorniści PGE VIVE zwyciężyli w pierwszym finałowym meczu PGNiG Superligi Mężczyzn i są znacznie bliżej zdobycia tytułu. Kielczanie pokonali Orlen Wisłę Płock 33:28.

przeczytaj cały artykuł

BLK

No cóż fajny początek Wisły później coś się zacieło Duarte dwa razy poprzeczka ...I wynik odjechał ... Ale bardzo fajnie sie oglądało mecz w tv ( nie jestem kibicem ani płocka ani kielc ) Ghionea celowo na bank nie uderzył Bombaca rozumiem jego oburzenie bo poczuł cios w nos taka jest prawda. Jezeli chodzi o sedziów to uważam ze były momenty gdzie nie podejmowali dobrych decyzji ... I pozniej starali sie oddać. Ale faul w ataku Alexa ewidentny na Żabiciu. Tak samo trafienie Aginagalde de toledo 2 min jak nic ... Ale było tez pare " ciosów " płocka nie odgwizdanych również . No i Drodzy Kibice Wisły Płock nie ma się co napinać Ci zawodnicy naprawdę pokazali wczoraj klasę i należy im się wasz doping z czasów Świetności ! Pomimo faktu że Płock ma kilka kontuzji pomimo ze zwolnili trenera to naprawde fajnie wyglądali troche zimnej głowy trochę więcej szczęścia i jak by sie skończyło -1 czy remisem by było naprawdę fajnie dla 2 meczu. No i Szacunek dla Wypowiedzi po meczu . Michał naprawdę pokazał Klasę a Adam Morawski ... Pokazał że całym sercem jest zawodnkiem Wisły a do tego bardzo bardzo inteligentnym gościem ! mam nadzieje ze zasiądzie na ławce ktoś taki jak Manolo i poukłada tą drużynę pomimo dość sporych zmian kadrowych . PS. ( Panie Tomaszu Rosiński to ze grał Pan w Kielcach kupe lat nie powinno mieć wpływu na Pana komentarze podczas meczu mocno w stronę Kielc tak samo jak Pani Iwona. Pokażcie klase i bądźcie profesjonalistami w TV jak byliście na boisku . )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

W tej sytuacji albo był ofens albo faul. Ze względu na dynamikę akcje należało przerwać. Jako iż Ghionea nie zajął pozycji był faul na dwie minuty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

To była typowa podkładka na faul w ataku, a najczęściej w tego typu sytuacjach cierpi bardziej zawodnik atakujący. W dodatku Ghionea ma lepsze warunki fizyczne więc Słoweniec mocniej to odczuł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.