Wątek dotyczący artykułu

Polonia - Stal: deklasacja bydgoszczan na własnym torze. Gospodarze wygrali jeden bieg dzięki defektowi (relacja)

W niedzielne popołudnie odbył się zaległy mecz 1. kolejki 2. Ligi Żużlowej. Polonia Bydgoszcz przegrała na własnym torze ze Stalą Rzeszów 29:61. Liderem gospodarzy był Rene Bach, który zdobył osiem punktów i bonus.

przeczytaj cały artykuł

miroslaw998

Pozostała tylko nazwa i ....teraz niejaki Kanclerz. Jest jeszcze nie wiadomo jak długo stadion widmo. Tu akurat zmartwienia nie ma bo kąsek dla developerów łakomy a rządzący miastem wierny Tuskowi Bruski, sprzeda przy pierwszej okazji jak to robili ze wszystkim rządząc krajem. Osobiście bardzo mi szkoda bo co dziwnym nie jest przez lata całe odwiedzałem ten stadion niezliczoną ilość razy gdy w Toruniu nic się nie działo.
Sportowego wątku lepiej nie poruszać bo nikt, dosłownie nikt mi nie wmówi że że w Bydgoszczy czy w okolicy nie ma kogoś na miarę "koła ratunkowego" jakie znaleziono w Rzeszowie.Coś mi się zdaje że i w kwestii zadłużenia oba te kluby mogły by z sobą rywalizować a przekonany wcale nie jestem że i tu Rzeszów też nie byłby lepszy. Cóż oni mają swojego "zbawiciela" podobnie jak kiedyś Toruń znalazł Karkosika ale Bydgoszcz to od lat ten sam temat. Śmiem twierdzić że to nie tylko temat a wręcz jakaś klątwa. Nazywa się GOLLOB. Wyłączając z tego grona Tomasza który w pewny czasie odbił od klanu i nie był już do zatrudnienia w pakiecie jak to kiedyś było reszta pozostała we mgle. Mgle z której co jakiś czas pojawiał się albo pijany Jacek Gollob albo arogancki i wręcz bezczelny synek któremu nie pomogło nawet dodawanie że ma coś wspólnego z Ajtnerami bo miernotą pozostał do końca albo oskarżany i skazany Władysław któremu to za psie pieniądze oddano klub z tak piękną kartą w historii tej dyscypliny sportu.Teraz można się zastanawiać co by było gdyby ten klub przejął Jonsson ale to już niczego nie zmieni. Właśnie moim zdaniem,zaznaczam moim prywatnym zdaniem fakt przerostu treści nad całą resztą spowodował odpłynięcie wszystkich ludzi kochających ten sport a posiadających pieniądze.To właśnie z uwagi na Gollobów nikt nawet nie pomyślał aby dać złotówkę czy wręcz wejść do klubu urastając do roli sponsora. Jasne, to nie moja bajka ale jak sobie przypomnę wcześniejszy pobyt w klubie Kanclerza i ten cały syf z jakim wtedy wielu miało do czynienia albo nawet tylko o nim czytało, nakazuje uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości i poczekać wcześniej zadając sobie pytanie - kto ostatni zgasi światło w tym klubie. Myślę że to tylko kwestia czasu niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miroslaw998

Janek, pełna zgoda. Fantazja autorska. Fakt że przestałem śledzić wynika z odrzuceniu linii wszystkich dedykowanych nam lokalnych szmatławców starających się narzucić nam swoją narrację.Piszę to jako postronny obserwator ale cierpiący uwierz mi. Prawdę mówiąc trochę żałuję że w chwili kiedy była szansa na przejęcie klubu, właśnie wtedy nie rozpętałem głębszego tematu bo akurat tyle za ile oddano Polonię bym znalazł na stare lata a pomysł na klub znaleźli by kibice dla przykładu Twojego pokroju. Uznasz że teraz też odpłynąłem? Być może ale piszcie w takim razie.Piszcie wy, będący bliżej klubu oraz jego problemów.Niech ten obraz będzie nie tylko blady ale co ważne pełny. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Fakt że przestałem śledzić wynika z odrzuceniu linii wszystkich dedykowanych nam lokalnych szmatławców starających się narzucić nam swoją narrację.
I to jest najlepsze co zrobiłeś,bo takiego zakłamania co nam serwują [EB,GW] też dawno nie widziałem.
Wystarczy prześledzić co wypisują na temat trasy uniwersyteckiej.
Że facet chciał 10 mln a o kwocie nie było mowy???? Że miasto przelało mu to co zostało za teren wycenione [ponad 2 mln] Ale nic takiego nie miało miejsca.Ale opinia publiczna wie i to właściciel Tartaku jest tym złym.I podobnie wygląda sprawa z Władkiem.Którego wciągnięto do gry .Wiele obiecując a zostawiając go samemu sobie.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.