Wątek dotyczący artykułu

Roland Garros: hitu nie będzie. Serena Williams wycofała się i Maria Szarapowa jest w ćwierćfinale

Hit IV rundy Rolanda Garrosa, Serena Williams - Maria Szarapowa, nie odbędzie się. Amerykanka wycofała się z powodu kontuzji mięśnia piersiowego.

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

trawe może skosić dla Maszy tam. Maria mimo niekorzystnego bilansu wychodziła na kort bo jest wojowniczką a Serena zdygała. Tak zdygała bo cięzko mowic ze jak rozbiła Gerges w trygima to ma kontuzje hehehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radva Ninja

Przy Serenie wszystkie młode xD
Jestem orędowniczką młodych, ale inne nieco starsze też lubię. Bighitterki nie podbijają mojego serca, co za pech, ale jestem isiofanką, to ciężko się spodziewać bym taki tenis lubiła. No, może poza Penko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Quinuś .... no co Ty ??
Precz do psinki mówisz, takiej słabej i bezbronnej ?
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha
Kałuza jak nic ;))
SIMONA, SIMONA :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hippekk

Jeżeli nie zgłosi się do Wimbledonu, to raczej w grę wchodzi grubsza sprawa. Tak czy inaczej powodem będzie jej przedwczesny powrót na korty.
Dwie opcje - albo poważna kontuzja spowodowana brakami treningowymi i zafundowaniem organizmowi nadmiernego obciążenia albo niestety coś grubego pozasportowego. I tak czy inaczej szkoda Sereny... naprawdę szkoda, udział w tegorocznym RG był całkowicie niepotrzebny...
PS. Czy Tobie zadawałem pytanie o to, dlaczego papa Williams nie przychodzi na mecze Sereny czy Pao, bo nie pamiętam...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Bardzo Zły Realista

Obiło mi się o uszy! Ale, równie dobrze to See mogła Papie postawić jakieś twarde warunki. Trudno jednoznacznie stwierdzić! Papa nigdy święty nie był, o czym się lata temu mówiło! Ani jako trener(pseudo trener;)), ani jako ojciec, podobno!

| Odpowiedz
blokuj
steffen

Z jednej strony może i przedwczesny powrót, lecz z drugiej lata lecą, a w tym wieku każdy rok już daje znać o sobie, to nie to samo co przed trzydziestką. Szczególnie u zawodowego sportowca, którego organizm jest mocno wyeksploatowany.

Może po prostu bała się czekać tak długo?

| Odpowiedz
blokuj
Paradajs

Napisałem tak ponieważ nie widzę żadnej innej tenisistki, która powinna dostać ten puchar. Po prostu nie zasługują na niego.
PS: Niech w końcu wróci ład i porządek taki jak w 2012 : dominacja Sereny, Mari i Wiki. Według mnie był to najlepszy sezon od wielu lat i nadal jak dla mnie nim pozostaję ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.