Wątek dotyczący artykułu

Magda Linette rozstawiona z "dwójką" w Bol. Polka chce zapomnieć o Paryżu

Magda Linette została rozstawiona z drugim numerem w turnieju WTA Challenger na kortach ziemnych w Bol. Polka liczy, że na chorwackiej mączce poprawi sobie nastrój po nieudanym występie w wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie 2018.

przeczytaj cały artykuł

Queen Marusia

Kwale do Cinci i Kanady ?
Nawet jesli,to kuna znowu dwa ,trzy mecze,nawet wygrane , potem wypompowana w glownym - pierwszy mecz i %^^pa.
Linetko Linetko - wymysl cos !!!!!
Co sie z Toba dzieje ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Prawda zwycięży

Oj Marusiu w Tobie więcej optymizmu niż we mnie wobec Magdy :) boli mnie serducho bo Magda jest technicznie i fizycznie dobrze przygotowana do sezonu... ale psychika wszystko rujnuje. Po Azji 2017 myślałem ze coś ruszy, AO dało nadzieje ale znów zrobiła kilka kroków w tył kiedy do top50 było już blisko :( smutne to wszystko bo dziewczyna ma potencjał.
Może teraz bardziej radośnie!
Marysia i Garbinie! Obie bez gry (prawie) w QF, dwie mistrzynie RG! Ty i Pao jesteście szczęśliwi ale tym razem będziecie kibicować osobno :)) kurcze nie wiem na kogo postawić bo obie tenisistki szanuje... hmmm ale myślę że Marysia będzie lepiej zmotywowana. Szykuje się na hitowy 3 setowy mecz! Niech dziewczyny nam wynagrodzą te zawiedzione nadzieje w 4R! Dzisiejsza połowa drabinki mi się strasznie nie podoba... ale niech wygra Putka i Kasatka! Cmooooon

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Moj optymizm bardziej polega na czepianiu sie nadzieji niz na realistycznej ocenie.
Nie moge tak Magdusi po prostu zostawic.Zbyt Ja lubie.
Widze ze my dwaj to chyba najwieksi Linetkowcy na forum.:)
Najwazniejsze zeby trzymac sie w setce,granie kwali do slamow
To bylby jakis koszmar.
Jezeli chodzi o jutro,to niezbyt cieszy mnie perspektywa bycia przeciw Pao :((( Z kazdym byle nie to.
—————————————————
Dzien do #%%y.
Mielismy Putke i Daszke,nie zostalo mam nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.