Wątek dotyczący artykułu

Wielki sukces Igora Milicicia. Energa Basket Ligę zdobył, marzy o pracy w Eurolidze

- Anwil mistrzem Polski - krzyknął do kamer Polsatu trener Igor Milicić. Chorwat ma powody do wielkiego zadowolenia. Po 15 latach włocławianie znów są na tronie EBL, a on udowodnił wszystkim, że jest najlepszym trenerem w lidze.

przeczytaj cały artykuł

Alkor

Wiem że to tylko biznes ale wydaje mi się że IM trochę za bardzo się rozpędza. Jeszcze niedawno zawalił sezon poprzez kompromitującą porażkę z osłabionymi Czarnymi a mimo to dostał kolejną szansę i został w klubie. Dziś jest mistrzem EBL i już kombinuje jak tu opuścić ANWIL i przejść do lepszej drużyny. Mógłby przynajmniej w takim dniu, w ten sposób nie mówić. Stracił w moich oczach. Nie jestem kibicem Anwilu więc może nie mi to oceniać ale jednak czuję niesmak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ryba1985

Człowieku Igor powiedział, że jego marzeniem jest trenować zespół w Eurolidze, tak jak każdy zawodnik chciałby zagrać w NBA. Nikt też nie powiedział, że Anwil w najsilniejszej lidze Europy nigdy nie zagra :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Boski Djoko

Tak to jest, jak słaby trener wygra ligę, tylko dlatego, że inni trenerzy byli marniejsi :/ Stelmahers mu pokazał w tamtym roku, co znaczy dla niego jego defens :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.