Wątek dotyczący artykułu

Szaleństwo przed derbami w Gorzowie. Czegoś takiego jeszcze nie było

Kibice zaskoczyli działaczy Cash Broker Stali. Bilety na niedzielne derby z Falubazem sprzedają się jak nigdy. Do meczu jeszcze pięć dni, a większości wejściówek już nie ma.

przeczytaj cały artykuł

ZXV

Ostatnie 5 lat Gorzów z 4 razy najlepsza frekwencja.Liczby nie kłamią....Obiektywny,normalny kibic z innego ośrodka to zrozumie i doceni.Inni będą mieli ból dooopy.A my robimy swoje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

????????? jakiej jakości xd Gorzów ma bardzo dobry doping pod wzgledem jakości równiez.Wiesz co to jest szkocja?? np

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

A gdzie ja napisałem,że chcemy was uczyc dopingu ??? Jakies zwidy masz.Fakt jest taki,że Stal od lat ma najlepsza frekwencje i to są fakty.Poza tym co ty wrzucarz jakis filmik z 2010r.Podniecasz się nim.Szkoda,że ni napisałeś,że wtedy bez Nickiego jechalismy.Teraz to my rzadzimy w Lubuskim.A pamiętasz taki mecz w 2014 półfinał DMP 62-28 może to wrzucisz :D

| Odpowiedz
blokuj
Jaroslaw JK

Rzadzicie?
Poprostu wygrywacie mecze i tyle.Jestescie na ten moment lepsi.To fakt.Ale derby , to derby.Jesli jestes kibicem ktorywidzial juz kilkanascie derbow(ja kilkadziesiat) to wiesz jak to jest.Zazdroszcze wam jednego....Macie szczescie do transferow i trenerów.Nam jakosto nie wychodzi/. A Cielak to tak nas wydymal ze to majsterszczyk.Majac taki sklad nie byc w finalach to zenada.Pozdro.Do niedzieli.Co do oslabien ,,,,pamietasz chyba Falubaz bez Hampela i Duzersa...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ZXV

No ostatnie lata to najbardziej w kontuzjach pecha ma Gorzów i Toruń.W tamtym roku Toruń tez bez połowy składu pod koniec jechali.My w tym każdy wie jak kadra nasza była przetrzbiona a tez w tamtym roku w PO bez Iversena jechalismy.Kto jest lepszy to wystarczy wejść w klasyfikacje medalowa i pojedynki zielonogórksie-gorzowskie i wszytko jest jasne.No kto wygrywa mecz ten rzadzi xd chyba normalne to jest.

| Odpowiedz
blokuj
Jaroslaw JK

Wiesz....Radzicie.Nie bede kopal sie z koniem.Widze ze tylko czubek wlasnego nosa widzisz.Zamiast pisac stan przed lustrem i sobie to mów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Piter ZG

Frekwencja w Gorzowie mocno mnie zadziwia, bo ostatnio dobry żużel można obejrzeć tylko w Częstochowie. Wrocek od tego sezonu też się poprawił,a na pozostałych torach niestety coraz mniej ścigania i nuda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ZXV

U nas tez jest mało ścigania ale co ja na to poradze.Po wymianie nawierzchni tor jest równy nie ma dziur, ale ściganie słabe.Duza szpryca tez jest.Pojedyncze mecze sa niektóre dobre ale sa tez słabe zwłaszcza z tymi słabszymi druzynami.

| Odpowiedz
blokuj
Piter ZG

Cieszyłem się ze zmiany trenera w Falubazie,bo liczyłem,że wrócą szarże po dużej,a tu dalej Zonk. Jedynie na ostatnich Derbach było trochę scigania.

| Odpowiedz
blokuj
Gekon

Komisarze wyjątkowo udanie robią bezpieczne tory:) możemy być im wdzięczni za to bezpieczeństwo które tak bardzo wszyscy chcemy oglądać podczas meczu;)

| Odpowiedz
blokuj
Czerstwa Bułka

Być może są ludzie, którzy przychodzą na stadion tylko wtedy, gdy przewidują, że będą mogli obejrzeć "dobry żużel" (cokolwiek to znaczy). Ale są też tacy kibice, którzy - nie gardząc "dobrym żużlem" - przychodzą na stadion w dużej mierze po to, żeby wspierać swoją drużynę. I myślę, że jest ich całkiem sporo. A tych pierwszych może nazwałbym widzami czy koneserami żużla - ale nie kibicami.

| Odpowiedz
blokuj
Piter ZG

Pamiętam mecze Falubazu za kadencji Żyty. "2009"2010 Większość meczy wygrywalismy 60:30! Były wyniki,ale wielu prawdziwych kibiców mialo już dość tej nudy.Wszustko rozgrywało sie na pierwszym łuku! Zero ścigania!

| Odpowiedz
blokuj
Gekon

Wiesz co, z tym dopingiem to poniosła Cię ulanska fantazja;) Jestem fanem Stali ale nie ślepym a tym bardziej nie głuchym i głupim. Od kilku sezonów doping na Stali jest żaden w porównaniu z trybuną Falubazu. Może Tobie podoba się gdy Janusz jak już opędzluje dwie kiełby i parę piwek to zaczyna darcie mordy, ale dla mnie doping to ludzie w pewnym sektorze których z sezonu na sezon jest coraz mniej. Doping gdy jedziemy na 5-1? Taki doping to i w 2 lidze jest. To chwilowa euforia i milknie za metą. Może mowisz o tym dopingu który jest tak rewelacyjny, że Falubaz śpiewa sobie na naszym stadionie "jesteśmy tu ..." a my milczymy? Spójrz racjonalnie bez animozji gdzie jest lepszy doping i lepsza oprawa. Owszem, że nie mam do drużyny Falubazu sympatii delikatnie mowiac, ale przyznam im, że kibicowsko są poziom wyżej.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

No własnie ty nie zrozumiałeś.Co ty mi o jakies kulturze wyjezdzasz."Tu można mieć wątpliwości, ale każdy swoje chwali" co to zdanie ma z tym wspólnego.Ja pisze o frekwencji a tymi z takimś czymś wyjezdzasz.Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozuminiem.Ty wiesz,że Gorzów ma największa frekwencje w ostatnich latach ale tego nie przyznasz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ZXV

Nadal nie rozumiem o co ci chodzi xd może jakimś szyfrem ty piszesz?? W Gorzowie duzo ludzi chodzi i nie maja kultury na trybunach??? A w innych ośrodkach to jak jest.Na derbach zawsze jest goraco na trybunach przeciez to wiadome.Tylko ja pisze o frekwencji, a ty mi o kulturze mówisz?? to chyba nie ten temat.Poza tym jesli ci o moja kulture chodzi to co ja kogoś obraziłem??Napisałem komentarz zgodny z faktami.Poza tym nie wiem komu kibicujesz wtedy może bysmy bardziej sie dogadali...

| Odpowiedz
blokuj
Nevermore

Jak nie wiesz komu kibicuję, to jest taka opcja by to sprawdzić, poradzisz sobie.
Fakt dużo ludzi u was na mecze chodzi, a le właśnie ta ilość nie przekłada się na kulturę, ale po co drążyć temat, jak i tak się ciężko dogadać.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.