Wątek dotyczący artykułu

Patryk Dudek: Jedziemy o mistrza. Nikogo się nie boimy. To nas powinni się bać (wywiad)

- Speedway of Nations to tylko nazwa. Jedziemy o tytuł mistrza świata par. Dziś ja i Maciej, bo za miesiąc kadra mogłaby wyglądać inaczej. Mamy tylu dobrych zawodników, że trzy drużyny można by stworzyć - mówi Patryk Dudek.

przeczytaj cały artykuł

wojteq1947

Bez Bartka i Piotrka Pawlickiego publika będzie blada. Pan Cieślak wybrał dwóch "nudnych" żużlowców którzy trzymają się krawężnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy holender

tam widownia bylaby blada nawet z Ermolenka, Ricardsonen czy Nielsenem , to drugorzedne zawody , powalona formula i zadnego mistrzostwa ...jak bedzie 5 tys na trybunach to max (chyba ze NC+ troche "dorobi")

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wojteq1947

oOo Pan obrońca krawężników, nie interesuje Mnie jakiś ranking z dupy, i nie intersuje Mnie co ze sobą Pan reprezentuje panie Outlaws. Wyrażam tylko Swoją opinię o wyborze zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.