Wątek dotyczący artykułu

Przed Get Well mecze o życie. Porażka pogrzebie wszelkie nadzieje na play-off

10 czerwca na Motoarenie Get Well zmierzy się z forBET Włókniarzem. Dla zawodników z grodu Kopernika to niezwykle ważny mecz. Zdaniem Michała Kuglera, byłego wiceprezesa Stali, szanse na play-off przedłuży tylko zwycięstwo z bonusem.

przeczytaj cały artykuł

michalj

ŁaŁ, uwielbiam ekspertów i ich analizy....proszę jeszcze o prognozę pogody na niedziele i przełożenia jakie mają założyć zawodnicy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tony 76

Skoro wg Ciebie to możliwe to proszę oświeć nas:-) Co da wygrana z Włókniarzem nawet za 3 punkty?Analizowałeś pozostały terminarz rundy zasadniczej? No chyba , że Toruń jedzie po zwycięstwo do Leszna :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADASOS2

Wygrana taka otworzy drzwi do play-off a nie da play-off.
Potem wygrana w Grudziądzu i porażka medalików z Gorzowem( możliwe).

Medaliki powinny być na piątym miejscu choćby za to ,że duuuużo załatwiają przy zielonym stoliku.
Oczywiście to tylko teoria ale kibice są od tego aby wierzyli w swój zespół do końca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Tony 76

Ja akurat jestem z Czewy :-) ale parząc obiektywnie na sytuację mamy tak: Włókniarz ma pewne trzy bonusy plus pewna wygrana gkmem co daje minimum 6 punktów w tabeli. Do tego mecz w Tarnowie i mecz ze Stalą i Zielonką u siebie. Nawet jeśli ze Stalą przegramy to z Zieloną raczej na bank wygramy co daje kolejne 2 punkty - już uzbierało się 8! Wasz strata wynosi 5 punktów już na dzień dzisiejszy czyli żeby nas przegonić musicie zdobyć minimum 14 punktów! Na kim je macie zdobyć - zobacz jaki macie układ spotkań? Moim zdaniem potrzebujecie cudu do awansu. Ja jeszcze obstawiam, że mecz ze Stalą u siebie wygramy i z Tarnowem na wyjeździe :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tony 76

Tarnów, Zielonka i GKM to trzy pewne bonusy. Spokojnie wygramy u siebie z Zieloną i GKMem. My nie potrzebujemy żadnego cudu do awansu ani nawet bonusowego punktu u was, natomiast wy już tak:-) Układ spotkań mamy także dużo lepszy. Nie widzę opcji abyście awansowali przy stracie 5 punktów w tej chwili. Ja obstawiam, że bonus u was ujedziemy a nawet pokusimy się o zwycięstwo, to samo w Tarnowie. Bonus we Wrocławiu także jest w naszym zasięgu. Mezc z Lesznem spisuję u siebie na straty natomiast z Gorzowem możemy wygrać albo przegrać - tutaj jest niewiadoma wg mnie. A teraz przeanalizuj wasze mecze, które wam pozostały i ewentualne szanse na zdobycie choćby takiej samej ilości punktów plus dodatkowe 6 aby wejść do czwórki. Moim zdaniem to graniczy z cudem.

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

To jak ten pewny bonus macie na GKM to juz sie o jeden punkt pomyliłeś. Ja nie bede nic analizować bo nie licze punktów, których jeszcze nie zdobylismy badz nie stracilismy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.