Wątek dotyczący artykułu

Polska - Chile. Michał Kołodziejczyk: Nie zaczynajcie marudzić (komentarz)

Adam Nawałka powiedział: "sprawdzam", ale sam nie wyjął wszystkich kart na stół. Remis z Chile nie sprawił, że nagle walet stał się królem, jednak wszyscy gracze zachowali zimną krew do końca.

przeczytaj cały artykuł

Antol

Pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców trzymających kciuki za naszych! A hejterów żegnam środkowym palcem. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ojej Ojejku

a może tym srodkowym palcem popraw okulary to uda ci się dostrzec fakty a nie tylko ślepo wierzysz i wierzysz. Pseudopismaki pompują balonik a ty to łykasz jak pelikan i wierzysz. Wierzyć to mogą kibice Hiszpanii, Brazylii, Francji czy Niemiec. Oni mają drużyny piłkarzy a nie celebrytów i drewnianych łyżwiarzy. Dla nich wyjście z grupy to normalka a dla Polski wielka niewiadoma i WIARA WIARA, ze się uda. Wierz dalej, ja nie wierzę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FeciuStartGN

jak jechalismy na Euro tez tak pisales ze 3 mecze i do domu? Jakos tam rozegralismy dobry turniej.
Trzeba wierzyc w sukces jesli jest sie prawdziwym kibicem. Nie bylismy na 2 ostatnich mundialach wiec przestan narzekac. Lepiej rozegrac 3 mecze niz tylko w TV ogladac mistrzostwa. Co bedzie to bedzie. Ja uwazam ze mamy 50% szans na wyjscie z grupy. Jestem dumny ze nasz kraj jest reprezentowany na mundialu. Co maja powiedziec Wlosi Chile czy Holandia? wyluzuj chlopie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
FeciuStartGN

w tej chwili wiekszosc pilkarzy na swiecie to celebryci. w dobie globalizacji, internetu, reklamy wieszkosc pilkarzy uczestniczy w komercyjnej czesci. nie mysl ze tylko Glik reklamuje Rexone albo Robert T-Mobile

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.