Wątek dotyczący posta na blogu

Vegas chcą się przełamać.

Marek.B

Jeszcze nigdy Washington Capitals nie byli tak blisko zdobycia Pucharu Stanleya. Stołeczni prowadzą z Vegas Golden Knights już 3:1 i wystarczy im jedno zwycięstwo by wejść na szczyt."Nikt się nie poddaje. (...) Gramy swoje i zobaczymy co nam to przyniesie." To słowa z drugiej strony barykady, które (…)

przeczytaj cały artykuł

Kombinat Budowlany

teraz zaczna sie "zakupy",ja glownie zainteresowany jestem,co zrobia Blackhawks.od momentu jak oddali Byfugliena praktycznie nie ma zadnego "zabijaki",ogolnie obrona bardzo slabo i bez wzmocnien nie ma co myslec o play off"s.Keith (nigdy jakims fanem tego goscia nie bylem,te jego straty po prostu dobijaly,ale mimo wszystko jest ok) i Seabrook swoje latka maja,a reszta slabiutko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek.B

Przed zakupami jeszcze trzeba podsumować sezon odpowiednim artykułem. ;) Co do transferów to mnie ciekawią Islanders i co z Tavaresem. Też jestem ciekaw jak Vegas zachowają się w "normalnym" drafcie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kombinat Budowlany

Islanders,a nie Rangers?;)co do Vegas,to pewno chlopaki beda chcieli podwyzke,wiec paru znajac zycie odejdzie.Chicago wstepnie juz cos tam dzialaja,ale z tego co pisza,to z ofensywa,co moim zdaniem blad,bo to defensywa zawalila sezon.juz pierwsze jakies infa na stronce NHL sie pojawiaja,ale na razie w sumie nic ciekawego...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.