Wątek dotyczący artykułu

Stal - Falubaz: Czarne chmury nad Falubazem. Kosmiczne derby Zmarzlika (relacja)

Stal pokonała Falubaz 49:35 i napisała historię, którą długo będzie mogła wypominać odwiecznemu rywalowi. Gorzowianie mogą w tej chwili pochwalić się najlepszą derbową serią od połowy lat 70. Z Falubazem nie przegrali już szósty raz z rzędu.

przeczytaj cały artykuł

WymiataczPL

Brawo dla Stali. PO stoi otworem. Z Wami nawet Leszno będzie miało problemy.
Brawo dla Falubazu. Walczyliście do samego końca. Byliście na przegranej pozycji już od początku, ale do połowy meczu utrzymywaliście jedynie 4 pkt stratę. To dobrze wróży kolejnym spotkaniom.
Za to same zawody były nudne. Mało mijanek, niespodzianek prawie wcale. To nie tak powinien wyglądać żużel. Pozdro dla Stali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
007gorzów

To prawda. Czecze robił mega widowiska a Tomek na tak przygotowanym torze robił cuda ! Pamiętam mecz z Lesznem, dostali ostro w du.. ale każdy bieg w mega kontakcie i z kilkoma mijankami. Może kiedyś to wróci ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pablo_FG

Od kiedy tory w PGE każe się obligatoryjne ubijać taki masz tego efekt w Gorzowie. Pamiętaj każdy tor jest inny i gorzowskiemu takiego przygotowanie raczej nie służy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Anna Frąckowiak

Trener Chomski mówił, na konferencji przed meczem, że nigdy nie będzie w Gorzowie zbyt wielu mijanek,ponieważ za każdym razem każą im przygotowywać beton. Tyle w temacie. Niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|0)
blokuj
Petrus

A kto bronił Protasiewiczowi, Jensenowi, Gomólskiemu, trzymać się blisko Zmarzlika, Kasprzaka, Woźniaka? Nie dawali rady, to nie nasze zmartwienie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Piter ZG

Przecież mi nie chodzi o Falubaz! Wszystkie mecze w Gorzowie są do bani! Chyba,że tor przygotowany jest za pomocą pogody.Patryk jak dzisiaj rozegral dobrze pierwszy łuk,to już mial 30 metrów przewagi! Dobry żużel jest teraz w Toruniu. Tam nie rozgrywa sie wszystko na pierwszym luku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Petrus

Żużel,to nie tylko tor,ale i żużlowcy. Jesteście słabi i tyle. Dzisiaj w Toruniu jest dobry żużel, bo jadą dwie równorzędne drużyny. W porównaniu do Stali, jesteście dwa poziomy niżej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Piter ZG

Falubaz jest slaby,ale to nie zmienia faktu,że tor Gorzowski nie sprzyja walce! Dziwi mnie frekwencja na stadionie.Na MA zawsze tor jest dobry do ścigania podobnie w Częstochowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Jaroslaw JK

A u nas jaki jest w Zielonej.....?Super tor?mijanki.Nie pieprz glupot.Zreszta jaki tor nie jest w Gorzowie za to maja druzyne i tyle.A my co mamy.....Ani druzyny ani trenera...Tesknie tak samo za trenerem Żyto jak i za Saso Filipovskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Piter ZG

Tesknisz za trenerem Żyto i wynikami 60:30? Za Żyty byly sukcesy,ale największa nuda w Polsce! Podobnie jak teraz w Gorzowie odległości między zawodnikami pi 30metrów! Antyżużel!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
obserwator SE

A żebyś wiedział, że robi się coraz bardziej tęskno za kolorytem, który dawał Dowhan (w porównaniu z tą bezpłciowością Tymczyszyna, która zresztą ma swoje odbicie w tegorocznym składzie) czy integracją z klubem Żyty (który, jako jeden z nielicznych trenerów ostatnich lat w Falubazie, potrafił robić tor pod swoich). A na pytanie czy tęsknię za meczami w wynikami 60:30 odpowiem tak - zdecydowanie bardziej tęsknię za takimi meczami, niż za pięknie i seryjnie wtapianymi meczami w tym sezonie i w sezonach poprzednich (tym bardziej, że tych wygranych do 30 nie było za wiele).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
speed_koleina

Masz rację. Cieślaka nie ma i Protas dalej nie wyprzedza po orbicie, a na Hampela że tor pod niego też nie można zrzucić winy. Skóra jako trener wg mnie jest ok. zwróć choćby uwagę na juniorów którzy ruszyli z miejsca w którym tkwili za czasów "mega szkoleniowca Marka".
Macie trudną sytuację, hehhh szkoda mi Falubazu. Pozdro Jarek.
Ps. Znalazłeś ten wynik?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Artt

Jakos Bartek dzis wyprzedzal....Trzeba umiec , miec fury to da sie z 3 na 1 prawda?:)Jak dla mnie mozemy zostac najnudniejszym mistrzem Polski a jka nam przestana tor robic i ubijac ,ubijac ,zreszta cala kolejka zakurzona ....to bedzie sciganie ale to za 2-3 lata jak dostaniemy ze dwa liscie w DMS i SoN :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
speed_koleina

Zapomniałeś dodać, że Zgarda też wyprzedzał by na kolejnym okrążeniu być wyprzedzonym przez Huberta który był wyprzedzanym ale i wyprzedzającym :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
StGforever To moja drużyna

No jak, a bieg w którym Walas wywiózł Zmarzlika pod bande, i co zrobił Bartek nabrał predkości i za chwile z 4 pozycji był juz na 1 miejscu...Tylko jak ktos sie chce tylko trzymac kredy to jak ma wyprzedzać... Gomuła jechał tak kołami, jakby chciał jechac po trawie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SzadolCapone

w jednym meczu zrobiliscie tor do walki i o malo nie przegraliscie z Falubazem, wiec nie pjerdol glupot.Bo to u was zawsze byla jazda maks 1,5 metra od kraweznika po polowie zawodow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
ZXV

Ej dobra ja tez uważam,że w Gorzowie mało jest mijanek ale to jest spowodowane komisarzami którzy ubijaja na beton.Czasy po 60 sekund kawałkiem to słabo.Poza tym Petrus ci prawde pisał jak taki Zengota,Protas czy Gomólski maja byc blisko Zmarzlika który w Gorzowie to jest rakieta czy nawet KK.W tym roku jeteście wolni .Gorzów jest po prostu mega silny u siebie i tyle i od startu do mety sa mega spasowani.To trudno sie takich gości dochodzi na trasie a co dopiero wymija.Poza tym każdy wie,że w GW jest mało mijanek.Ale ty to piszesz za każdym razem noz kurde ile mozna.To juz jest z twojej strony nudne,no sory.W 2017 r w Zielonej było najmniej ścigania to nie pisałes tak czesto o waszym torze jak o naszym.Ja wiem ze jest mało mijanek ale ty ciągle o tym piszesz.....Płyta ci się zedrze....Poza tym poczekajmy do końca sezonu i na statystyki wyprzedzen potem bedziemy mówic który tor ma najmniej mijanek.Bo ty juz ciagle piszesz o tym wy macie na tą chwile bez uszczypliwości z mojej strony więcej na głowie niz zajmowanie sie nad naszym torem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Piter ZG

Narzekałem na Zielonogorski tor nawet jak były sukcesy. [trenerio Żyto] Decydował start i pamiętam,że zastanawiałem się z ziomkami jak na takim gówni….ym torze pojechałby super raider śp.Kurmanek? Nie dalby rady i podobnie TheBeściak T.Gollob slabo jechal na Zytostradzie.W tym sezonie liczyłem,ze jak jest nowy trener,to wróci ściganie,ale jak na razie jest lipa!!! Dwa mecze przeciętne,a pozostale bez mijanek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
obserwator SE

Dobrze, że nie pięć poziomów. Tradycyjne pierd..nie pacjenta z zawarciańskiego przysiółka, który nie widzi nic innego oprócz swoich lokalnych gierojów, a dodatkowo przemawia przez niego nienawiść do wszystkiego co z południa województwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.