Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże - Start: Wcześniej zawodnicy mówili coś innego, a ktoś robił coś innego (komentarze)

Tematem dnia w Gdańsku był debiut Karola Żupińskiego, którego wcześniej prowadził obecny trener Car Gwarant Startu, Piotr Szymko. Oskar Fajfer zauważył jeden aspekt dotyczący przygotowania toru i zmian w drużynie.

przeczytaj cały artykuł


Giena

Zawody były emocjonujące, zawodnicy obydwu zespołów pokazali wolę walki. "Pokazali" się też kibice Startu. Sorry, KIBOLE. Totalne bydło. Wyzwiska, przekleństwa - tak wyglądał ich doping. Po nauki jedźcie do Lublina, Łodzi, Rybnika i innych. Stamtąd to są kibice, nawet na wyjazdach. Oni bawią się żużlem i za to szacun dla nich. Jak zawodnik z obojętnie jakiego zespołu upadnie na tor, podniesie się o własnych siłach czy nawet jak go wiozą, to są oklaski u cywilizowanych kibiców. Jak widać nie dotyczy to gnieźnian.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dawid_start

nauczyli sie od KIBOLI z Gdańska którzy z kulturalnym dopingiem mieli mało wspólnego ... może razem pojadą po nauki do wymienionych przez Ciebie miast:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.