Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów Kobiet: horror na własne życzenie. Polki pokonały Japonki

Reprezentacja Polski odniosła siódme zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach Ligi Narodów, pokonując drużynę Japonii po tie-breaku w wypełnionej po brzegi hali Aqua-Zdrój w Wałbrzychu.

przeczytaj cały artykuł


Dariusz Baranowski

Oglądałem , momentami wychodziłem z siebie. Moim skromnym zdaniem zawaliła na całej linii Kąkolewska. Zastanawiam się, dlaczego trener wystawia Ją w pierwszym składzie skoro to nie pierwszy raz kiedy udowadnia iż umiejętności gry w piłkę siatkową zna jedynie powierzchownie. Panna w obrona jest bardzo słaba, bardzo wolna, a gdy dochodzi do ataku, niestety jest przewidywalna. Atak bardzo słaby, możliwe że jest to spowodowane Jej nadwagą biorąc pod uwagę bardzo niski pułap ataku jak na jej wzrost. 4 set Polki przegrały właśnie przez Kąkolewska, mało brakowało aby przegrały cały mecz. Zagnałbym panienkę do pracy to może za 2 lub 3 lata ciężkiej pracy zacznie grać porządnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Atak naszych środkowych często kuleje - a to "zdrapki", a to brak timingu.
Jednak nie lubię takiego protekcjonalnego tonu: "zagnałbym panienkę do pracy...", czy też stwierdzeń typu "jej nadwagą".
Poza tym - w swojej uogólniającej ocenie - chyba zapominasz o innych elementach gry środkowych. Patrzyłeś na ranking blokujących w LNK?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.