Wątek dotyczący artykułu

Mecz o Superpuchar na neutralnym terenie. Anwil zagra z Polskim Cukrem w Gnieźnie

Dość zaskakującą informację przekazali na środowej konferencji prasowej przedstawiciele Energa Basket Ligi. Mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Anwilem i Polskim Cukrem odbędzie się na neutralnym terenie. Miejscem rywalizacji będzie Gniezno!

przeczytaj cały artykuł

fazzzi

To, że się puchar nazwie "Superpucharem" jeszcze takim go nie czyni. Jest to trzeci pod względem rangi... raczej niefortunnie umocowany w terminie. Na Misia pracuje się cały sezon, na PP trzeba wygrać (środek RZ) turniej w trybie pucharowym... SP nigdy nie miał rangi a loko Gniezno tylko to potwierdza (chyba, że idea kosz trafia "pod strzechę" i ma promować dyscyplinę w nowych dziwnych miejscach... jak wyglądał ostatni PP w stolicy nie warto chyba nawet przypominać). Dla mnie to inauguracja sezonu po ogórkowym okresie. Wiadomo, że w klubach wietrzenia i po wakacjach będą to zupełnie nowe zespoły... także nie specjalnie jest się czym podniecać bo forma będzie "powakacyjna"... choć rozumiem ciąg Anwilu do zapełniania klubowej gablotki;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

jak wyglądał ostatni PP w stolicy nie warto chyba nawet przypominać

No jak Fazzziku wyglądał? :)
7 chłopaków wygrało turniej pokonując w finale wielki Stelmet, o brąz też Pierniki były ciut lepsze, no ale przecież Dziki nie wysilają się ze słabeuszami o tak mało znaczące trofea ;)
Bo dla Was finał był w półfinale po pokonaniu Włocka pewnie ;)
Zapewne ranga się podniesie jak Dziki znowu wystąpią w SP, ale trzeba przynajmniej sezon jeszcze poczekać ;)
Póki co, my tutaj w kuj-pom cieszymy się na te derby w mało znaczącym SP...szkoda, że taką kichę odwalili z tą salką, bo kibiców chętnych na pewno więcej by się znalazło niż pojemność tego czegoś ;)
Pozdrawiam Fazzzik, a uszczypliwości to gratisss dodałem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

He, he... nie bierą mnie Twoje podszczypywanki;) Czołem Szaki. Wszystko co napisałeś to niby prawda tylko nijak ma się do tego o czym skrobałem. "Wielki" Stelmet jest 4 i tak się skończył sezon w którym wielokrotnie Ci pisałem, że Dziki stać na wszystko (w każdą stronę). Nie zmieniam zdania, że skład był na obronę Misia i to z palcem w nosie (przy normalnej dyspozycji tego zespołu). Skończyło się tak a nie inaczej i z pokorą należy to przyjąć, wnioski wyciągnąć. Nie ma sensu użalanie się co do przyczyn bo niezacietrzewieni je znają. Nie ogarnięto problemów i skończyło się mało estradowo. Nie Szaki... ranga się nie podniesie jak Stelmet będzie walczył o ten puchar... pozostanie trzecim. Można gdybać kiedy taki mecz rozgrywać i gdzie... z pewnością na fali głodu Włocek i Toruń powinien mieć jakiś wpływ na to gdzie się to rozgrywa... zawsze mogła być to z całym szacunkiem np. Mława;] PP z W-wy podałem jako smutny dla oczu (w końcu Stolica) przykład, że niektóre miejsca nie zapewniają rangi wydarzeniu (a wydawać by się mogło, że powinny)... i nie mam na myśli poziomu sportowego;) W "siedmiu" Uvalin zrobił Misia... także jak się b. chce to wiele można (fakt... miał nazwiska o odpowiedniej wadze). Na tym polega piękno sportu, że nic nie jest oczy wiste... poza niskim sufitem na "hali" w Gnieźnie;))) Minus nie ode mnie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
ֆzαкαlucћ

Czołem Fazzzik:)
Co byś nie napisał to humor się poprawia, w sumie nie ważne co, ale w jaki sposób to robisz, w tym tkwi cały sekret hehe
Ps. Wiem, że ja tylko(chyba) raz zasłużyłem sobie od Ciebie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.