Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz w dołku. Prezes pyta, czy chcemy rozjechać jego drużynę, tak jak wcześniej zrobiliśmy to z Get Well

Włókniarz po dobrym początku sezonu zaczyna przegrywać mecze. Spadła forma Fredrika Lindgrena i wyszły na jaw wszystkie wady i słabości częstochowskiego zespołu. - Był na cenzurowanym Get Well, a teraz ma być Włókniarz? - pyta zaczepnie prezes.

przeczytaj cały artykuł

D-W-R

A co, tylko po Toruniu można jechać? Cieślakowi źle życzy większość kibiców, za jego cwaniactwo, dwulicowość i zachowywanie się jak święta krowa. Częstochowa takiego trenera sobie wybrała, więc musiała się liczyć z nieprzychylnymi opiniami, szczególnie przy pierwszym potknięciu czy zadyszce. A dodatkowo media lubią mieć zawsze jakiegoś chłopca do bicia, najlepiej jak to drużyna która miała walczyć o medaliki, bo pastwić się nad GKM czy Falubazem po prostu nie wypada :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Ok, tak to wygląda w Twojej opinii. Ale czy mógłbyś podać konkretne przykłady "cwaniactwa", a szczególnie "dwulicowości i zachowywana się jak święta krowa"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Co to za kraj, co to za "ludzie"?
Człowiek zadaje niewygodne pytanie, a tu go albo legitymują albo minusują.
Na pohybel ignorantom! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
sonko

przykłady dwulicowości? hipokryzji? proszę bardzo dwa z brzegu : 1 przygotowanie torów ,kiedyś twierdził że to sprawa gospodarzy jak przygotowuja tor itp. itd ,(gdzieś na YT jest filmik) a niedawno płacz na polewaczkę (vide : kto tu ma ksywę polewaczkowy vel Shrek z bagien?) 2.Płacz nad wykorzystywaniem zawodnika rezerwowego w lidze a sam kiedyś na DPŚ zmieniał (o ile dobrze pamiętam,po 1/2 finału ) KK bo był bez formy a można było tylko go zmienić w razie kontuzji (no i tak się "znalazła") .3 Oddawanie meczów walkowerem ,kiedy miał skład ,żeby odjechać mecz w Toruniu a kłamał mówiąc że zawodnicy sa chorzy lub kontuzjowani tylko po to ,żeby dzień później jego zawodnicy (wtedy Sparta) jechała na "świeżo" w ZG....takich kłamstewek i kombinatorstwa można znaleźć więcej to zwykły cwaniaczek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
netoperek

Jestem zdruzgotany Twoim, ale i wpisami wielu innych osób. Co z Was za kibice ale także co z Was za ludzie?
Odnośnie Twoich "konkretów":
1. Przygotowanie toru. Znam filmik ze wspomnianą wypowiedzią Cieślaka bowiem jest on na forum SF zamieszczany nagminnie. Cóż jednak Cieślak w nim powiedział? Prawdę! Prawdę, że każdy przygotowuje tor najlepszy dla swoich zawodników. Cieślak w tej materii zdania nie zmienił, więc gdzie tu hipokryzja czy dwulicowość?
Zupełnie inną rzeczą jest jak to w jaki sposób ów tor się przygotowuje i czy nie przekracza się norm bezpieczeństwa czy regulaminu. I tylko przekraczanie tych granic jest krytykowane przez Narodowego.
Nie będę wskazywał palcem gdzie, kto i co? Ograniczę się tylko do niewątpliwego faktu, że trener ten ani klub w którym w danym czasie pracował nie otrzymał żadnej kary.
Cieślak wystarczająco długo był zawodnikiem by dodatkowo ryzykować zdrowie czy życie zawodników.
2. Płacz nad wykorzystywaniem zawodnika rezerwowego w lidze
Po pierwsze nie "płacz" tylko krytyka i to krytyka uzasadniona. Głównie z powodu, że zapis o obowiązkowym uczestnictwie (bo nie starcie) dwóch polskich seniorów stal się fikcją.
Z punktu widzenia trenera/menadżera kadry narodowej jest to chyba oczywiste i zrozumiałe!
Wybacz, ale argument, że sam kiedyś (czy obecnie) wykorzystał podobny przepis jest po prostu śmieszny. To niby miał przegrać zawody by zadowolić Ciebie i podobnych kibiców?
Gdy wprowadzano nowe tłumiki sam krytykowałem Cieślaka, ze nie stanął okoniem, że nie protestował. Trener natomiast powiedział wprost - przepis i te tłumiki są do... ale on tego nie zmieni i nie będzie tracił czasu na walkę z wiatrakami bo musi skoncentrować się na dostosowaniu zawodników do zmian. Inaczej rywale nam odjadą a my będziemy nadal dyskutowali. Miał rację.
3. W tym temacie zupełnie nie wiem o czym piszesz. Nie słyszałem, aby Cieślak oddał mecz walkowerem, a tym bardziej wiele meczów. (bo piszesz "oddawanie meczów")
Napisz coś więcej na ten temat bym mógł się odnieść do konkretnych zdarzeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|8)
blokuj
M_a_r_e_k

Nie przekracza granicy ??? Protasiewicz o co miał do niego pretensje ze chce ich pozabijać ?????? Chodziło o tor czy może nieświeży .....oddech ??????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
netoperek

Już ktoś mi o tym pisał. Możliwe, że Ty. Poprosiłem o wskazanie materiału wideo lub autoryzowanej wypowiedzi, ale się nie doczekałem Może tym razem?
Dlaczego krytykujesz dopiero teraz, a nie kiedy był trenerem Falubazu?
To nieładnie. Jeśli się mylę wskaż mi swój krytyczny wpis na ten temat z tamtego okresu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
netoperek

07 Zgłoś się? Komisarz Borewicz? Jesteś ze świata filmu czy ze schroniska? No i ten znak zapytania - nie wiesz sam kim jesteś?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Penhal

Witaj. Prawdę o Marku powiedział wtedy Władek G. Ale co się dziwić tak robią wszyscy.Nie tor do ścigania tylko przeciw komuś. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
netoperek

Szkoda, że nie chcesz polemizować z tym co napisałem odnośnie pierwszego i drugiego punktu. Cóż, najwyraźniej brak ci argumentów.
Co się tyczy punktu trzeciego to mam pytanie na które odpowiedź wydaje się kluczowa dla twych zarzutów.
Czy Cieślak był w tym okresie właścicielem, prezesem czy inną osobą władną podjąć decyzję odnośnie klubu WTS Wrocław?
Pytam ponieważ wydaje mi się, że trener/menadżer nie jest władny podjąć tego typu decyzji, a nie jest winą pracobiorcy, że pracodawca podjął taką czy inną decyzję.
Sytuacji tej nie można nawet porównać do słynnego finału DMP w Zielonej Górze, czy raczej jego braku bo tam menadżer Unibaxu nakazał wprost zawodnikom zwijać manele i wyjechać. Do dzisiaj się zastanawiam po co oni w ogóle stawili się na mecz zamiast wzorem WTS powiadomić wcześniej rywala by ten chociaż zaoszczędził koszty organizacyjne a kibicom stracony czas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
sonko

jak napisałem ,szkoda mi czasu na Shreka.co do sytuacji z wałkiem/walkowerem w Toruniu to był pomysł Cielakai to on przekonał kierownictwo do tego zagrania.Mimo ,ze drużyna mogła wystartować bo miała zawodników z odpowiednim KSM to jednak wolał nie meczyc ich przed ważnym spotkaniem w ZG(gdzie mieli szansę powalczyc o punkty - przeciwnie niz w Toruniu.Co do Finału w ZG to tam tam były ustalenia pozakulisowe i ktos ich nie dotrzymał no i inny ktos się mocno wqr*ił .... tam chodziło tez o godzine wydarzenia z Gollobem bo o ile pamietam mecz mógł zostać przełożony o ile kontuzję zawodnika zgłosiło się do 20 a wypadek Golloba był po 20....i stad pewnie była "dżentelmenska" umowa ,olana w niedziele...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
netoperek

Poruszasz się po bardzo śliskim gruncie domysłów i ploteczek.
Jeśli jest tak jak napisałeś (w wypadku walkowera WTS-u) to wskaż mi źródło tych informacji bym był przekonany o twojej racji.
Co do sytuacji z ZG to sam piszesz w trybie przypuszczającym, że "pewnie była dżentelmeńska umowa".
Każdy kto widział wypadek Golloba i znający się choć trochę na specyfice żużla wiedział, że nie ma szans na jego udział w tym meczu i w najbliższym czasie. Zweryfikował to późniejszy okres rekonwalescencji Tomasza. Termin meczu był powszechnie znany znacznie wcześniej i żadne umowy (tym bardziej domniemane i zakulisowe) poza władzami Ekstraligi nie mają znaczenia.

| Odpowiedz
blokuj
sonko

doczytaj dokładnie.Wypadek był po 20 ,termin zgłoszenia(powiadomienia gospodarza) do godz.20.Co do źródła z zagraniem Cieslaka z walkowerem ;polegam juz tylko na mojej pamięci .Pewnie mozna szukac w archiwach i lokalnej gazecie wypowiedzi (z Polsatu) czy wywiadów ,ale naprawdę mam lepsze zajęcia niz szukanie teraz żeby coś udowodnić .Ci co pamietają to pamietają a ci ,którzy nie chca niech szukają - link już podałem i tam można szperac ,ALE SF juz usunęły odnośnik do źródła

| Odpowiedz
blokuj
netoperek

Ja rozumiem, że wypadek był po 20 ale co to ma do rzeczy. Przecież Falubaz nie jest temu winien, ze taki jest regulamin.
Prawie w każdym zespole jest co najmniej jeden uczestnik SGP i taka sytuacja mogła dotknąć każdy zespół.
Sytuacja jet klarowna. Jeśli Toruń uważał, że chce oddać mecz walkowerem w sytuacji braku swego lidera to powinien to uczynić niezwłocznie, a nie wystawiać do wiatru organizatora i tysiące kibiców na stadionie i przed telewizorami.
Nie rozumiem jak możesz bronić ówczesnych włodarzy Unibaxu jednocześnie tak ostro krytykując WTS, który swych rywali powiadomił.
Co do samego udziału - niecnego udziału Cieślaka w oddaniu meczu WTS-u walkowerem to kierując zarzuty pod adresem konkretnej osoby to Ty powinieneś wskazać wiarygodne źródła informacji. W innym wypadku staje się to zwykłym oszczerstwem.
Dla przykładu sformułuje tutaj tezę, że jesteś internetowym oszustem wyłudzającym od ludzi pieniądze i oprę tę tezę na tym, że "gdzieś" o tym czytałem czy oglądałem w TV. Jak będziesz się czuł?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.