Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Tomasz Lis skrytykował komentatora Telewizji Polskiej

Mecz otwarcia piłkarskich mistrzostw świata w Rosji skomentował na antenie Telewizji Polskiej Jacek Laskowski. Na Twitterze został skrytykowany przez Tomasza Lisa. Wpis dziennikarza zdenerwował internautów.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
FeciuStartGN

TVP to telewizja dla Polakow. jestem dumny ze moge ogladac te Polskie kanaly. Ogladam go od lat 80 tak jak moi rodzice i dziadkowie.
TVP dla Polakow to tak jak BBC dla Anglikow z ta tylko roznica ze w innym jezyku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

"TVP jak BBC " ... - czlowieku, nie rozsmieszaj mnie ! Ile masz lat, dziecko? Czy chociaz widziales program BBC ? Z daleka ?
Jak tam ze zrozumieniem?
Ech, czy ludzie naprawde moga byc tak naiwni???
zeby wyglaszac takie brednie ze swietym przekonaniem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FeciuStartGN

Tak BBC to British Broadcasting Channel a TVP to telewizja Polska.
czyli jedna jest dla Brytyjczykow druga dla Polakow. Ile mam lat? 35 - rocznik 1983
Ogladam Wiadomosci na 1, Panorame na 2 i Teleexpress od lat 90 czyli ponad 20 lat. to juz nasza polska tradycja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Allez

Nie rozumiesz podstawowej rzeczy - ze obecne TVP NIE MOZNA porownywac z BBC , bo to nie ta liga. W zadnej kategorii. Zadnej.
To tak jakby profesjonalny klub swiatowej marki, np taki REAL porownywac z IV ligowa zbieranina amatorow z Pcimia.
TVPiS to amatorskie dno,
a jej widzowie sami wystawiaja sobie swiadectwo ... swojemu IQ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
FeciuStartGN

o jakim Amatorstwie piszesz? Jacek Laskowski, Michal Listkiewicz, Rafal Ulatowski, Marcin Komorowski, Wlodzimierz Lubanski, Jerzy Dudek czy Tomasz Frankowski w studiu TVP Sport???? przeciez to sa eksperci.
cieszmy sie ze mamy taka telewizje.
Ja ogladam Teleexpress od ponad 20 lat i wiekszosc moich znajomych rowniez. Mozna sie wiele ciekawych rzeczy dowiedziec o swiecie. Zawsze TVP kojarzyla mi sie z profesjonalna telewizja od lat 90. bo lata 80 bylem za maly aby cos pamietac innego niz tylko bajki (no moze Kolo Fortuny z Piwowarkim i Masny).
Tak dla informacji powiem Tobie jeszcze jedna rzecz. Duzo podrozuje po roznych krajach i w roznych hotelach bywam. Jedynym Polskim programem jest TVP Polonia w TV w pokoju hotelowym. to jest jedyny Polski kanal idacy na swiat. jakby byli amatorami to nie puszczaliby tego na calym swiecie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Tlokston

Zgodzę się z Panem. TVN puszcza więcej reklam niż programu. Jeżeli chcą mnie faszerować reklamami to niech mi płacą za ich oglądanie bo marnują mój czas. TVP oceniam znacznie wyżej. Nie potrzebuję fajerwerków aby program był ciekawy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kasyx

Jeżeli chwalisz rząd Pis, za to, że mozesz oglądać MŚ za darmo, to konsekwentnie musisz również chwalić PO (MŚ 2014, 2010, ME 2012, 2008 i olimpiady 2012 i 2008)
Musisz również rozpływać się nad komuną, przecież oni przez wiele lat transmitowali wielkie sportowe wydarzenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kasyx

Rozpierdek, mi zarzucasz rzekome pijaństwo, a sam masz trudność z czytaniem.
Ale tak, wszystkie mecze MŚ 2010 i 2014 były w publicznej.
Może nie pij już więcej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kasyx

PO publiczną przejęla chyba w 2009, czyli euro 2008 można zapisać na konto PiS-u.
Mój post był ironią na przesadnie patetyczny komentarz Fecia.
Wszystkie wydarzenia sportowe rangi MŚ, ME, IO powinna nadawać telewizja publiczna i to bez względu kto rządzi w kraju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Rozpierdek

To tak jak euro 2016 w Polsacie można zapisać na konto PO....Ale masz rację, wszystkie takie imprezy powinny być nadawane w publicznej telewizji bez kodowania, niezależnie kto rządzi w kraju. Szkoda tylko, że np MŚ w siatkówce, które odbywały się w Polsce również padły łupem kodowanego Polsatu....Nie wszyscy kibice żyją tylko piłką nożną, zwłaszcza w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Artt

Olimpiady??hehe to zart przeciez nikt na tym nie zarobi dlatego nie ma chetnych ...a dodatkowo jest rozporzadzenie krrit.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
FeciuStartGN

tylko bajki w latach 80 bo urodzilem sie w 1983 roku i bylem za maly. dopiero w latach 90 ogladalem powazniejsze programy takie jak 30ton lista lista przebojow, Familiada, Kolo Fortuny, Magazyn Auto itp

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.