Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Rosyjskie media po meczu otwarcia: "Stasiu, jesteś super!"

Dziennikarze i komentatorzy rosyjscy z ulgą przyjęli dobry start Sbornej w mundialu i efektowną wygraną 5:0 z Arabią Saudyjską. Przed meczem byli pełni obaw o formę zespołu, po spotkaniu zapanowały optymistyczne nastroje, ale nie ma wielkiej euforii.

przeczytaj cały artykuł

zsuedat

Skąd ta euforia i zachwyt ruskimi? Niemcy z Saudyjczykamj wygrali 10:0
Oni są jak San Marino dla nas.
Saudyjczycy tak słabo grali że na własnym 30 metrze gubili piłkę. Żenada czołówka .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Wołkowycki

Jeśli bierzesz na serio wyniki sprzed mundialu to zasługujesz na miano "znafcy":)
Sezon na wiernych kibiców i "znafcuf" uważam za otwarty. Uwielbiam te rozmowy z moją szwagierkom. Wczoraj przy okazji meczu dziewczyna, która ogląda 3/4/5 meczy co dwa lata (mecze Polski na Euro i MŚ) powiedziała mi, że "taktyka Rosji jej się nie podoba"....zdębiałem. K...nawet Czerczesow nie wie jaką Rosja ma taktykę, a moja Szwagierka wie! Tak samo jak wie gdzie odbędą się następne mistrzostwa europy...w Rio de Janiero....i ja musze z tymi wszystkimi ludzmi rozmawiać, rozumiecie to?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.