Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów Kobiet: zobacz miejsce Polek w tabeli na zakończenie fazy interkontynentalnej

Polki porażką z Dominikaną w czterech setach zakończyły rywalizację w Lidze Narodów 2018. Zobacz miejsce Biało-Czerwonych po fazie interkontynentalnej.

przeczytaj cały artykuł

Dariusz Baranowski

Byłoby duzo lepiej gdyby nie kiepska gra Kąkolewskiej. Jak na Jej możliwości fizyczne prezentuje grę z trzeciej ligi, a nawet ligi okręgowej. Brak mocnej zagrywki, żenująca praca pod siatką z niewielkimi przypadkowymi przebłyskami, bardzo powolna. A niektóre Jej pozy przy próbach odbicia piłki są po prostu komiczne. Nie wiem co w Niej widzi trener, ale do póki Kąkolewskiej nie "oszlifuje" i to tak porządnie, będzie niczym Kurek w reprezentacji męskiej. Antiga pozbył się Kurka z reprezentacji, w zamian reprezentacja została Mistrzami Świata. Oczywiści znajdzie się ogrom ludzi którzy Mnie skrytykują, ale zanim to nastąpi radzę popatrzeć dokładnie na to co Ta środkowa wyprawia. Powiem krótko, są lepsze i czekają w kolejce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mark211

Nie przesadzaj. Oczywistą oczywistością jest że dziewczyna o tej budowie ciała będzie słabsza motorycznie, zadaniem trenerów (klubowego również) i psychologa jest dodanie dziewczynie pewności i odruchu silnego ataku (przechodząca) oraz dopracowania zagrywki (mimo że lekkie to ma kąśliwe).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Baranowski

Tak wiem, ale brakuje Mi szybkiej gry gdy grały dziewczyny i wygrywały Mistrzostwo Europy. Chyba każdy z Nas chciałby powrotu stylu gry z tamtych lat. Sorry jeśli byłem nadto krytyczny, mam nadzieję że dziewczyny wyniosą Polską siatkówkę na wyżyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zygfryd Zygfrydowicz

to jaki poziom prezentuję Polańska,po drugie chyba Kąkolewska lideruje w ilości bloków w całej Lidze Narodów . Jest drugą najlepiej atakującą i drugie miejsce w ilości asów
w zagrywce w naszej kadrze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.