Wątek dotyczący artykułu

Rafael Nadal chwali Simonę Halep po triumfie w Paryżu. "Lubię takich ludzi"

Rafael Nadal docenił sukces Simony Halep na kortach Rolanda Garrosa. Rumunka sięgnęła w Paryżu po pierwsze wielkoszlemowe mistrzostwo w zawodowej karierze.

przeczytaj cały artykuł

Kamileki

Roger pierwszy raz wygrał Stuttgarcie. Decima to może być w Halle w przyszłym tygodniu. Chyba, że o czymś nie wiem i Federer wygrał 10 raz coś innego? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Racja oczywiście ;) Jakoś mi się wydawało, że to już to! ;)
Ale wkręciłam prawie wszystkich, oczywiście nieświadomie!
Nie kasuję tych głupot, bo już polajkowali co niektórzy ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Aleś też koleżanki nie poprawił! A trzeba było jakiś priv zrobić i mnie oświecić! ;) Tak po cichu bym to ładnie skasowała, a tak Kamileki wprawnym okiem wszytko wyłapał! Dobrze, że to dotyczy Feda, za taki błąd przy Rafie musiałabym zmienić nick ;)

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Przyznaję, że sprawdziłem na Wiki ile tych Stuttgartów było i na liście był tylko jeden, dzisiejszy. Liczyłem, że nikt nie zauważy. ;) A co do Rafy chyba od 2015 jest zasada, że kto wygrywa Stuttgart, ten odpada w 2 rundzie Wimbla. ;)

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Jakoś się zakręciłam i myślałam, że to już Halle. Mea culpa!
Ale że tak jakiś hejt nie poleciał, to aż jestem pozytywnie zaskoczona!
Ciekawa zasada...

| Odpowiedz
blokuj
Kamileki

Fed na Wimbledonie to nie Thiem, Pouille czy Rafa po 2011. Jakby miał wylecieć w 2 rundzie to byłby koniec świata ;)

| Odpowiedz
blokuj
Kamileki

Czy ja wiem. Nie tylko Federer przełamałby ten specyficzny trend. Byle specjalista od trawy wygra Stuttgart i przejdzie bez problemu 2 rundę Wimbledonu. Klasyczny ziemniak z Austrii, katastrofalny Nadal Anno Domini 2015 czy chimeryczny Pouille? Można się zastanowić jak oni wygrali te turnieje :) Z tego co pamiętam to szczególnie Pouille, ale też Thiem mieli w Stuttgarcie masę farta. A i Nadal nie mógł narzekać na nieco szczęścia od losu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.