Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz - Stal: Chomski nie zatrzasnął przed Cieślakiem drzwi do play-off. Nie wyszła Stali zemsta za orkę (relacja)

Miała Stal apetyt na to, by załatwić Włókniarza. Chcieli się goście zemścić na trenerze Marku Cieślaku za oskarżenia o preparowanie toru w Gorzowie i kary nałożone na osoby funkcyjne Stali po pierwszym spotkaniu drużyn. Zemsta jednak się nie udała.

przeczytaj cały artykuł


WiecznyWłókniarz

Brawo Stal za dobry wynik meczu praktycznie dwoma zawodnikami. Ważne, że bez groźnych upadków i nerwów. Dzisiaj byliśmy lepsi i tyle. Wiedziałem że bonusa nie będzie, bo Musielak musiałby pojechać na poziomie 8 punktów, a to było nie realne, bo musiałby mieć co najmniej osiem startów i to przy dobrych wiatrach (kumaci wiedzą o co chodzi ;)) Tor niestety za bardzo ubity przez bezsensowne nałożenie na mecz statusu zagrożonego, i bierności zarządu, bo jakoś Falubaz potrafił wysłać pismo do Ekstraligi z prognozami pogody aby taki sam status zdjęto. Do zobaczenia w PO, chociaż tam z takim Musielakiem będziemy tylko uzupełnieniem czwórki. A gdyby nie kosmiczny Fredka z początku sezonu to myślę, że nawet w tych PO byśmy się nie znaleźli ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.