Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz - Stal: Chomski nie zatrzasnął przed Cieślakiem drzwi do play-off. Nie wyszła Stali zemsta za orkę (relacja)

Miała Stal apetyt na to, by załatwić Włókniarza. Chcieli się goście zemścić na trenerze Marku Cieślaku za oskarżenia o preparowanie toru w Gorzowie i kary nałożone na osoby funkcyjne Stali po pierwszym spotkaniu drużyn. Zemsta jednak się nie udała.

przeczytaj cały artykuł


lunch

Biedny Gruchalski znów trafił na sędziego, zdaniem którego rozwijający się junior nie ma prawa wygrać startu. Kolejny mecz, ten sam sędzia i te same błędy. Mógłbym o arbitrze napisać kilka brzydkich słów, ale przecież to nie jego wina, że żużlowe władze, tak w kraju jak i za granicą, od jakiegoś czasu zapadły na psychozę przerywania biegów, gdy ktoś ośmieli się wygrać start. To wypaczające wynik i bardzo korupcjogenne. Tym bardziej, że sędzia Słupski już po meczu z Getta Well powinien się spalić że wstydu, a on dalej robi to samo, czyli takie są wytyczne.
Czy kiedyś jeszcze będzie normalne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
lunch

No co jak co, Kasprzak osi też niesłusznie przerwał. Dla mnie porażką jest sama zasada. Powinno być jak dawniej - jedynæ sankcją jest wykluczenie za dotknięcie taśmy, a kto się wstrzeli, to jego plus.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.