Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów: pusty przebieg Polaków w USA. Z Serbami też przegrali do zera

Bilans polskich siatkarzy w turnieju Ligi Narodów w Hoffman Estates jest przygnębiający. Trzy mecze, trzy porażki, ani jednego wygranego seta. Po porażkach z Iranem i USA, Biało-Czerwoni do zera ulegli także Serbii.

przeczytaj cały artykuł

mirekl

Typowo polskie, narzekanie na wszystko i wszystkich. LN to komercyjna zabawa dla pieniędzy. Rozliczmy VH po mistrzostwach.Różnie zespoły do tego podchodzą. Pamiętamy po 3:0 z Francją i Rosją? Wtedy oni byli w rezerwowych składach, a my w najsilniejszym. Serbowie potraktowali poważnie turniej w USA i wrócili do gry.Oby nie zapłacili za to porażką w Japonii z gospodarzami i Kanadą, a to jest możliwe. Włosi chyba wierzą w cuda. Teoretycznie wygrywając u siebie 3 mecze są w finale.Ale co na to Francuzi, Rosjanie i Jankesi???Prawdopodobnie po pierwszym wygranym meczu z Argentyną, będziemy już pewni finału.Ale tam będziemy raczej walczyć aby nie być ostatnim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

"Serbowie potraktowali poważnie turniej w USA i wrócili do gry.Oby nie zapłacili za to porażką w Japonii z gospodarzami i Kanadą, a to jest możliwe."

Gospodarzami ich ostatniego turnieju będą Chińczycy, nie Japończycy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
mirekl

Masz rację, ale to niewiele zmieni gry Japończyków. W Azji nawet Chińczycy będą groźni.Osobiście wolałbym awans Serbów niż Włochów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.