Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów: turniej w Chicago fatalny w wykonaniu Polaków. Zobacz miejsce Biało-Czerwonych w tabeli po meczu z Serbią

Polacy na zakończenie turnieju Ligi Narodów w Chicago musieli uznać wyższość Serbów (0:3). Zobacz miejsce Biało-Czerwonych w tabeli po tym pojedynku.

przeczytaj cały artykuł

Łukasz Szulowski

niektórzy z Was są zabawni. W jednym poście piszecie ze jesteśmy beznadziejni a jednocześnie wymagacie chyba zwycięstw z Amrykanami czy Serbami w takim zestawieniu personalnym. Była taka szansa ale przy takim układzie składów to może jeden mecz na 10 uda się wygrać. Porównajcie sobie na chłodno reprezentacyjne ogranie takich Ivovicia , Kovacevicia, którzy grali mecze otwarcia dwóch imprez na Stadionie Narodowym w Warszawie do Szalpuka dla którego to pierwszy sezon w kadrze gdzie jest postacią pierwszoplanową i totalnego młokosa jakim jest Kwolek. Przed sezonem pisałem, że nie żadne całkowite odmładzanie kadry , rok temu zresztą też to mówiłem po słabym Euro, ale oparcie drużyny na doświadczeniu. A tymi doświadczonymi są głównie Zator, Kubiak, Nowakowski, Lomacz (no on akurat był) i chyba jednak Konar (chociaż osobiście nie przekonał mnie bardziej niż Schulz i ich walka z Kaczmarkiem ciągle trwa o dwa miejsca wg mnie, ale atutem Konara jest właśnie doświadczenie, którego brakuje choćby Damianowi). Tych zawodników praktycznie w Chicago nie było i od razu gramy jak typowy młody zespół. Dobrze do drugiej przerwy technicznej. Mamy fatalny terminarz jeśli chodzi o przeloty, jeden z najgorszych, ale Wam i tak trudno dogodzić. Chłopaki osiągnęli kawał wyników w tej VNL i jeżeli nie awansujemy to sukcesu nie odtrąbię , będzie tylko nieźle ale jeżeli damy radę to dla mnie -mega osiągnięcie. Pamiętacie ile czasu do 6 swiatowej dobijało się złote pokolenie roku 98 -potrzebowali aż chłopaków Rysia z 2003 roku. Teraz poziom poszedł znacznie wyżej a my potrafimy się utrzymać w szóstce mimo bardzo młodego składu, rotacji i ograniczonego czasu na parkiecie doświadczonych zawodników a tak jak w tym turnieju praktycznie ich braku. Czego Wy ludzie oczekujecie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marmaz

wiadomo, czego wszyscy oczekują. zwycięstw, i to najlepiej ze wszystkimi i to w świetnym stylu po 3:0. człowiek interesujący się siatkówką i realnie patrzący na to, co się dzieje, zrozumie twoją wypowiedź. problem mają tak zwani "niedzielni kibice", czyli ci, którzy z kibicowaniem mają niewiele wspólnego. im nie przetłumaczysz, że wyniki teraz nie są najważniejsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.