Wątek dotyczący artykułu

Skąd taka zmiana u Piotra Protasiewicza? Były prezes Falubazu nie ma wątpliwości

Tego nie spodziewał się prawie nikt. Falubaz pokonał 51:39 Betard Spartę i zgarnął bonus. Czy coś się zmieniło? A może to tylko jednorazowy wyskok? - Styl wygranej pozwala wierzyć, że Falubaz stanie się niewygodnym rywalem - ocenia Marek Jankowski.

przeczytaj cały artykuł

Rusek - Zacisze

Nie byłem. Pojechałem na Dekerta oddać krew. Sześć czekolad, Grześka i soczek, wymieniłem u znajomej ekspedientki w Żabce na pięć dębowych-mocnych. Ale czacha mi dymi!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek FaLuBaZ

TY łapciu oddałeś krew z promilami kto cie w ogóle tam wpuścił byś się wstydził alkoholiku !!! i jeszcze czekolady na piwa wymienia bydle nie nachlane....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek z Bamy

Wez tak na Niego nie pisz. To najbardziej wporzo gosc jakiego znam. Niekiedy lubi przyciac na ludziach,ale to czlowiek do rany przyloz. Ma piwka,wedzonki i chipsy. Badz spokojny o alkohol;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.