Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Kamil Grosicki: Zejdziemy na ziemię

- Porażka pokazała, że nie jesteśmy zespołem na tyle doświadczonym, by wygrywać pierwsze mecze na wielkich turniejach - mówi Kamil Grosicki po spotkaniu z Senegalem (1:2).

przeczytaj cały artykuł

Ariel Flont

Zamknijcie już te mordy!!!! Banda krytyków!!! W ten sposób nie pomagacie tylko jeszcze bardziej dobijacie chłopaków. I jak oni mają wyjść i grać jeżeli taka presję na nich się wywołujecie? !!! Tak ku.... Zwolnić trenera wywalić pół składu.... Za jeden je.... y mecz!???? Ale jak wywalczyli awans to ich kochaliscie? I Wy jesteście kibicami? Trzeba kibicować do końca nieraz przegrywa się 2 do 0 zostaje 5 min i wygrywasz spotkanie! Zostały jeszcze 2 mecze które mogą dać awans i na tym się skupmy i nie wygrzebujmy budów!!! Jeb.... a mentalność Polskiego kibica!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Zonk Tonk

Gościu, tu nie chodzi o porażkę, tylko o jej styl. Porażka może każdemu się zdarzyć i nie jesteśmy na tym turnieju wyjątkiem (np. Niemcy). Niestety z taką grą, oraz z takimi "osobowościami", nie ma szans na wyjście z grupy i to jest właśnie nasza, powiedzmy kibiców, reakcja (te posty), na to co widzieliśmy i na to co przewidujemy. Niestety jeden z komentujących napisał dokładnie to samo, co i ja mówię wszystkim i myślę o tym od dawna: Milik, Krychowiak, Cionek - co oni robią w kadrze, w ogóle NIGDY nie powinni się w niej znaleźć, żadne z nich nie zrobił nigdy nic dobrego w zadnym ważnym meczu. Pojedyncze występy w meczach o nic, nie świadczą o klasie zawodnika. Jak można brak takiego lewusa, co przez całe eliminacje zmarnował pewnie z 10 "stuprocentówek" w obrębie pola karnego (Milik)? Jak można brać kolesia, który nie gra od miesięcy w podstawowym składzie nawet na wypożyczeniu (Krychowiak) i jedyne co potrafi to podstawić się pod faul na środku boiska tracąc przy okazji piłkę (z tego bramek nie będzie). Cionek, no cóż, jeśli nie mamy żadnego obrońcy powyżej jego poziomu choćby w naszej lidze, to sorry, ale nie spodziewajmy się sukcesów takiej drużyny... I tyle. Żeby było jasne, daleki jestem od odwracania się od nich, ale błędy i oczywiste idiotyzmy należy wskazywać i piętnować, a nie dmuchać baloniki, kręcić reklamy, brać worki kasy i liczyć, że "jakoś to będzie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.