Wątek dotyczący posta na blogu

Strefa 12- mundialowe bla bla

Przemek M11

Mundial 2018-strefa 12 Strefa 12 to strefa 12 zawodnika drużyny, czyli kibica:) Strefa 12 to rozmowy userów SF na temat Mundialu i wszystkiego co wokół. Zapraszam do rozmów, do wspomnień, typów, przewidywań, opinii. W naszej strefie obowiązuje pewna kultura (ochrona wyprosi niestownych) W naszej strefie (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Moje oceny (1-5)
Szczęsny 2
Piszczek 1
Pazdan 3.5
Cionek 1.5
Rybus 2
Krychowiak 2
Błaszczykowski 1
Zieliński 1.5
Grosicki 1.5
Lewandowski 2.5
Milik 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Trenera od dawna oceniam bardzo surowo, a wczorajszy mecz niestety mnie w tym utwierdził. No ale nic, jedziemy dalej, może z Kolumbią będzie lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemysław M11

Jeśli popełniono błąd w przygotowaniach, obciążeniach to może nie być lepiej.
Wiarę umiarkowaną jednak mam, remis w niedzielę.
Potem trzeba wygrać z trudną Japonią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerrypl

Nie oglądałem meczu Kolumbii z Japonią, ale zakładam, że Azjaci to słabsza drużyna, a mecz ustawiła czerwona kartka. Kluczowy będzie mecz z Kolumbią, pytanie czy Nawałka zmieni nieco skład, bo wydaje się to konieczne do jakiegokolwiek sukcesu.

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Czas najwyższy na zmianę trenera!
U mnie Nawałka, często miał bardzo niskie notowania,byłam mocno zdziwiona jak niezasłużenie nosił na głowie aureolę ...
Być może jakiś zawodowy trener zagraniczny hmmm

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Przemysław M11

Może poczekajmy z tym zmienianiem trenera?
Też nie jestem super fanem Nawałki, ale ma jeszcze kredyt zaufania.
Do tego czy trener zagraniczny to zawsze progres?
Jakoś siatkówka, czy piłka ręczna nie stoi ostatnio za wysoko...

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Niewątpliwie bywało różnie, wzloty i upadki.W piłce ręcznej,szczególnie w siatkówce, przecież w przeszłości odnosiliśmy duże sukcesy z zagranicznymi trenerami.
Obecnie mamy tragiczne wyniki,ale być może to wina nietrafionych transferów i...również zawodników? Akurat w piłce nożnej w ostatnich latach, mieliśmy doświadczenie jedynie z Leo Beenhakkerem i z perspektywy czasu,to nie był taki zły wybór hmm

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

I ręczna i siatka przeżywają zmiany pokoleniowe... Odeszli mistrzowie, a młodzi nie dają (przynajmniej na chwilę obecną) tej samej klasy. Często się zastanawiam co byśmy jeszcze osiągnęli gdyby Arek Gołaś nie zginął...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Eleonor_

Oczywiście,że po mundialu:)
Zinedine Zidane odchodząc po 3 latach z Realu Madryt powiedział bardzo znaczące słowa; " klub potrzebuje nowego głosu, nowego sposobu pracy...musiałem tak zrobić"
Polska reprezentacja również zasługuje na nowe rozdanie!
Od 1 listopada 2013 selekcjonerem reprezentacji Polski jest Nawałka.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

A jak nie wyjdziemy z grupy, a zdobędziemy 6 punktów? A jak wyjdziemy z grupy wygrywając jeden mecz, a potem blamaż z Belgią?
Tego chyba nie da się wsadzić w jakieś limity...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Przemysław M11

Wiadomo...
Wczoraj w pociągu zacząłem czytać książkę Borka i Kowalskiego.
Fajnie się "zjada" ich rozmowy ze sobą.
Oczywiście nie brak "tabloidowych" wątków z słyszaną już przeze mnie, ale może nie tak popularną historią jak w 2002 na Mundialu Borek przy ludziach wyzywał Szpakowskiego by wyszli na solo:D
Co do kadry wtedy to też do profesjonalizmu było daleko i to ze wszystkich stron.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
pablo80 - RSKZ

Nie masz racji. Proponuję poczytać o stawianiu przecinków, bo wychodzi na to, że Polskę mają w poważaniu gdy grają w zagranicznych klubach...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.