Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018: "Dopełnieniem wszystkiego była przebieżka naszego bramkarza". Nawet ojciec nie oszczędził Szczęsnego

Podzielone są opinie, czy Wojciech Szczęsny popełnił błąd przy drugiej bramce w meczu Polska - Senegal (1:2). Wątpliwości nie ma jego ojciec, który bezlitośnie zakpił ze swojego syna.

przeczytaj cały artykuł

Klaudia w

Niezależnie od tego, czy są skonfliktowani, czy nie, ojciec nie powinien się w taki sposób wyrazić o synu. Miał prawo ganić całą drużynę, ale nie wolno mu było jako ojcu personalnie uderzyć w Wojtka. Dobrze , że nie utrzymuje z nim kontaktu, bo nie zasłużył, by być jego ojcem. Mam już swoje lata. Był czas, że nie zawsze dogadywałam się z córką. Bolało mnie to. Zawsze jednak stałam murem za nią i wspierałam Ją nawet wtedy, gdy według mnie dokonywała niewłaściwych wyborów. To po prostu miłość bezwarunkowa rodzica do dziecka. Sam był sportowcem, to powinien wiedzieć, że w takich chwilach syn potrzebował wsparcia i motywacji a nie kopa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Klaudia w

Pewnie nie jesteś ojcem, bo w przeciwnym razie byś wiedział, że nie chodzi o chwalenie, tylko o wsparcie. Wsparcie to wysłuchanie, zrozumienie, bliskość, życzliwość, chęć pomocy. Czasami wystarczy po prostu być. Nie trzeba słów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adalbert71

Tak się składa, że jestem ojcem i wiem co to znaczy wspierać własne dziecko. Niestety kiedy dziecko popełnia błędy trzeba mu to uświadomić, oczywiście bez "wycieczek" osobistych. W przeciwnym wypadku dziecko będzie żyło w błogiej nieświadomości i nie będzie potrafiło dokonywać właściwych wyborów. Co do bycia razem, bliskości i życzliwości - to wszystko odnosi się również do dziecka, nie tylko do rodzica. Ojciec Wojtka Szczęsnego sam był kiedyś dobrym bramkarzem i zapewne wie o czym mówi nawiązując do postawy syna na boisku. Prawda, że mógł to zrobić mniej dosadnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Klaudia w

To ja podziękuję takiemu ojcu za tak dobitne uświadamianie o popełnionym błędzie.
Wystarczyłoby, gdyby wyraził opinię , że Szczęsnemu nie wyszła niestety ta akcja i popełnił błąd. Miał prawo do takiej oceny. Mówienie jednak tego w taki sposób, było niedopuszczalne. Gdyby Twój syn grał i popełnił błąd, a Ty byłbyś dziennikarzem, to jak powiedziałbyś o tej sytuacji? Ja powiedziałabym " Wojtek niestety popełnił fatalny błąd ". A stary Szczęsny mówi "dopełnieniem wszystkiego była przebieżka naszego BRAMKARZA". Nawet nie używa imienia syna. Rozumiesz to? Dla mnie to dno, niezależnie od Jego osiągnięć. Z resztą. O jakich my osiągnięciach mówimy? 10 meczy towarzyskich w kadrze i cała kariera w polskiej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.