Dyskusja

SportoweFakty.pl

przejdź na stronę użytkownika

Eleonor_

SF!
Proszę o ustawienie mojej tablicy użytkownika według kolejności chronologicznej od najstarszych do najnowszych postów.
Pozostałe tablice użytkowników, w tym sf również mam podgląd miszmasz ! Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Nikt z redakcji tu nie zagląda... Mają ważniejsze sprawy ;)
Wejdź na jakiegoś bloga, tam masz pod tekstem ustawienia, rozwiń je, powinno być:
- od najstarszych
- od najnowszych
- od najlepszych
- od najbardziej kontrowersyjnych
Wybierz to co Cię interesuje. (od najnowszych) Spójrz na otwarte zakładki czy gdzieś nie masz przestawionego inaczej... :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Oczywiście zapomniałam eeeech... ostatnio rzadko zaglądam na strony sf. Pięknie dziękuję Pablo, za przypomnienie:))

| Odpowiedz
blokuj
margota

Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha
Usunięto mi komentarz z tablicy Sportowe Fakty :(
A wpis dotyczył usuwania niewinnych postów !
Żałosne :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Pottermaniack

Mój komentarz do Radvy Ninjy, że miała kiedyś nick Masza i że temat przypomniała Viv też usunięto. Może oni po prostu wyrywkowo usuwają komentarze i w tym cały sekret "moderacji"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.