Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Nie przestańcie marzyć

Dziś o 20 w Kazaniu najważniejszy mecz pokolenia, które zawsze chciało więcej. Z Kolumbią liczy się tylko zwycięstwo.

przeczytaj cały artykuł


prawus

Mam nadzieje że Nawałka oglądał mecz Niemców i zobaczył jak ustala się taktykę , wpaja zawodnikom wole walki , jak wymaga się od nich zaangażowania i jaką postawę mają reprezentanci kraju ... Moim zdaniem nie mamy takich cech , i tak piłkarze jak i ich trener powinni czerpać wzory od lepszych , a nie reklamować parówki , kapelusze , koszule w kwiatki czy męskie torebki . Niemcy tyle razy już udowodnili że gra się do ostatniej minuty , a nasi zachowują się tak jakby w momencie rozpoczęcia meczu prowadzili 5 :0 . Nawałka powinien czas przeznaczony na reklamy , kinferencje prasowe i goszczenie żon ,poświęcić na wpajanie naszym zawodnikom cech reprezentanta , pokazywać jak robią to inni , a sam niech postara sié być bardziej wymagającym od siebie i piłkarzy ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarekR

Ale nie wpoisz zawodnikom TECHNIKI. Czy tego nie widać, że o lata świetlne odstają od Niemców. Najpierw trzeba piłkę dokładnie przyjąć aby móc cokolwiek z nią zrobić. Nasi niestety mają z tym problemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.