Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Nie przestańcie marzyć

Dziś o 20 w Kazaniu najważniejszy mecz pokolenia, które zawsze chciało więcej. Z Kolumbią liczy się tylko zwycięstwo.

przeczytaj cały artykuł

MarekR

Każdy Polak jest trenerem. To bym zrobił tak a tu bym ustawił tak ... Ja też będę.
Nawałka był zbyt pewny siebie. Uwierzył, że ci sami ludzie po dwóch latach zagrają tak samo. Koszmarny błąd. Powołania ... no cóż, Cionek, Błaszczykowski, Krychowiak, Milik, Peszko, Piszczek ... to zawodnicy, którzy nie grali regularnie i leczyli kontuzje. Jak można być takim zarozumiałym (to chyba najlepsze określenie) i wpuszczać ich (większość) w pierwszym składzie.
Mecz z Kolumbią i obym się mylił, obstawiam na wysoką przegraną. Dojdzie frustracja i skończy się 4-0, 4-1.
I jeszcze jedno: Troszkę to jednak rozdmuchują dziennikarze. Jak byśmy zapomnieli, gdzie jest nasze miejsce w szeregu. Ranking - jedna wielka niedorzeczność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pinowa

0:4 - to ostro pojechałeś !!
Ja nie byłem lepszy, zaraz po klęsce z Senegalem obstawiłem 0:3,
potem rodzina przekonała mnie, że trzeba być jednak patriotą więc zmieniłem na 1:3.

Gdyby faktycznie Nawałka ODWAŻYŁ się w meczu o wszystko pozmieniać personalia, na tych piłkarzy którzy są w formie, to byłaby realna szansa na remis, a przy farcie może i na coś więcej.
I nie chodzi tu, że po raz kolejny jestem skłonny uwierzyć pismakom pompującym balonik. Raczej patrzę realnie - jak nie teraz to kiedy ? Po erze trio z Dortmundu, która właśnie się kończy, przez następne 20 lat nie awansujemy na Mundial, wiec następnego Mundialu z udziałem Polski już chyba nie dożyję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
C-K-M

Dokładnie,zgadzam się.Przed meczen z Senegalem typowałem 0:2 dla czarnoskórych piłkarzy i mało brakło,abym trafił.Niestety i tym razem mój typ to
3:2 dla Kolumbi,a co za tym idzie ,,koniec przygody z Mundialem dla drużyny optymistycznego Nawałki,, Polska NIE I DŁUGO,DŁUGO NIE!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.