Wątek dotyczący artykułu

ROW - Motor: panienki z Rybnika. Motor sprowadził ROW na ziemię (relacja)

Dominacja Speed Car Motoru w Nice 1. Lidze trwa w najlepsze. Beniaminek wygrał hit w Rybniku, a nerwy puściły nawet prezesowi Krzysztofowi Mrozkowi. Ten, jeszcze w trakcie zawodów, nazwał swoich żużlowców panienkami.

przeczytaj cały artykuł

simon68

Teraz to nie powinnismy sie nikogo obawiac . Mamy druzyne , ktora moze wygrac wszystko do konca .Awans jest w zasiegu reki , tylko czy wszyscy tego chca ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
simon68

Mecz z Orlem , jesli pojedzie , bedzie dla nas bez znaczenia .Pierwszej pozycji juz nam nikt nie odbierze . Chodzi mi oto czy Danielowi zalezy na zwyciestwach naszej druzyny . Jesli nie to jedyna nadzieja w Peronie w razie jakiegos nieszczescia .

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moderatorzy na SF są je_nięci

Już była o tym mowa. Wiktor za Miesiąca i Peroń na juniorkę. Wiktor z pewnością natrzepie więcej, a i Peroń swoje przywiezie.
Przed meczem z Łodzią wydaje się bardzo prawdopodobne że będziemy mieli 31 punktów więc Łódź tylko do odjechania jako sparing. Już mamy 9 z rzędu wygranych po Lokomotywie powinno być 10. Nie wiem czy mieliśmy kiedykolwiek taki wynik.

| Odpowiedz
blokuj
martial_arts

jeszcze pamietaj o Gnieznie;p choc juz kilku naszych w tym sezonie pokazalo, ze nie jest najgorzej. ten Orzel to mnie strasznie ciekawi, ale mysle, ze trudniej bedzie wlasnie ze Startem

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.