Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Adam Nawałka: Wszyscy jesteśmy źli

- Wszyscy jesteśmy źli, biorę za to odpowiedzialność - powiedział tuż po meczu z Kolumbią (0:3) selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.

przeczytaj cały artykuł

Sznycel

cytat: "... trzeba umieć z tym żyć. Jutro tez jest dzień" Takich bredni jak żyję nie słyszałem. Wy będziecie z tym żyć???!!! TO MY BĘDZIEMY MUSIELI Z TYM ŻYĆ!!! Wy wrócicie do luksusowego hotelu, na basen, do gabinetu masażu. Wy za kilka dni wrócicie do domów, odbierzecie gażę za udział w MŚ, reklamach, reszta spłynie po Was jak po kaczce. To my wrócimy jutro do pracy w pocie czoła, 12 godzin na dobę, upokorzeni przez swoją reprezentację, w którą tak wierzyliśmy. I Pan ma czelność mówić mi że JUTRO TEŻ JEST DZIEŃ !!!??? W czasach gdy słowo HONOR miało odpowiednie znaczenie, a mężczyźni nosili spodnie, po takiej kompromitacji LUDZIE HONORU wiedzieli co należałoby zrobić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tlokston

Jest pan mało dowartościowany. Ja będę żył normalnie i wstydu nie mam ponieważ to nie ja grałem w piłkę. Proszę się skupić na sobie i być dumnym z tego co pan robi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zbanowany

100% racji. Trzeba mieć odrobinę honoru i samokrytyki. Ja tego u niego nie widzę. On uważa że zrobił dobrą robotę a prawda jest taka że to była zwykła fuszerka. On z tą drużyną powinien wystąpić w programie "Usterka"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.