Wątek dotyczący artykułu

Adam Nawałka: Jestem odpowiedzialny za wynik na mundialu, po meczu z Japonią oddam się do dyspozycji zarządu PZPN

- Nigdy nie podejmuję decyzji na gorąco. Umowę z PZPN-em mam do końca mundialu. Teraz interesuje mnie ostatni mecz. Po nim oddam się do dyspozycji zarządu - powiedział Adam Nawałka dzień po meczu z Kolumbią.

przeczytaj cały artykuł

Trinity and Tsar

ZBIGNIEW BONIEK DO DYMISJI, ZBIGNIEW BONIEK MUSI ODEJŚĆ ADAM NAWAŁKA MUSI ZOSTAĆ. Nie może być tak, że sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą. Powód jest prosty za wszystko nie odpowiada Nawałka i nie może za wszystko odpowiadać.

Uważni kibice pamiętają, kulisy odejścia Jerzego Engela - w Korei nie wyszło poza jednym meczem z USA. Ale Engel musiał odejść - zastąpił go Zbigniew Boniek i co było dalej? Kibice pamiętają, że w tamtym czasie Jerzy Engel wydobył polską piłkę z dna. Tak samo Adam Nawałka nasza reprezentacja była prawie na 80 miejscu w rankingu FIFA, a mimo to potrafiliśmy pokonać Niemców -aktualnych Mistrzów Świata. Na Euro 2016 byliśmy blisko gry w Finale!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS Stal Rzeszów.

Drużyna Nawalki osiągnęła dobry wynik na Euro, ale czasem w konkretnych warunkach nie ma sensu aby dany trener zostawal. Sam nie wiem czy byłoby dobrze aby Nawalka został czy odszedł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Melanie Brown

Jak slucham tych wszystkich ekspertow to mi sie niedobrze robi. Boniek wielki pilkarz, bo grał we włoskiej lidze, Tomaszewski wielka geba, bo coś tam z drużyną osiągnął. Prawda jest taka, że pilka poszla do przodu jak wszystko inne, ich ówczesne umiejętności nie wystarczyłoby obecnie na pierwszą ligę. Obecni nasi piłkarze są technicznie dużo lepsi od nich mimo to dostają od reszty, bo reszta też poszła do przodu. Nie chce bronić, ale starali się, nie starczyło sil, kondycji i umiejętności a medialne zamieszanie co do ich potęgi przed mundialem wcale im nie pomogło, wręcz przeciwnie dodatkowo psychicznie obciazalo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.