Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Polscy kibice sprzedają bilety na ostatni mecz

Po kompromitujących wynikach i stylu gry naszej reprezentacji na mistrzostwach świata w Rosji wiara w naszym narodzie umarła. Kibice nie chcą oglądać meczu o honor z Japonią.

przeczytaj cały artykuł

Kri100

Cała prawda o tych polskich malowanych kibicach. Podniecają się wpierw nadętym balonem a potem plują i złorzeczą na swoich niedawnych ulubieńców. Nawet nie mają honoru, by ostatni mecz oglądać i dopingować Polaków. Tyle warci co reprezentacja, ani złotówki więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Jak Polska przegrała z Portugalią 0:4 na mistrzostwach, to byłem jedynym z całego sporego towarzystwa, który obejrzał mecz przed telewizorem do końca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
comarcin

ja tez, w niemczech i 2 nastepne euro tez oglaałem ale tu było najgorzej, im sie nie chce grac to mi nie chce sie ogladac bo nie zasłuzyli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
taka prawda

Ile może wytrzymać prawdziwy kibic? Można przegrać mecz, nawet wysoko, ale po walce. Nie ma nawet chęci, moim zdaniem Polska to najsłabszy zespół na Mundialu! Zero walki, zaangażowania i przede wszystkim chęci. Ta drużyna to już przeszłość. Wracamy do przykrej przeszłości, kiedy byliśmy poprostu słabi. Taka prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Kri100

Ja bym mając bilet i będąc na miejscu - obejrzał bez większych nerwów. Taka okazja może się przecież prędko nie powtórzyć niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
taka prawda

Z pewnością nie prędko Polska reprezentacja będzie uczestniczyła w wielkiej imprezie, chyba, że znowu trafią się z trzy słabe drużyny w grupie . Dania w eliminacjach to było ostrzeżenie, ale nikt ze sztabu tego nie zauważył. Ranking Fifa ich uspil. Po Mundialu 40 miejsce? Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Kri100

I jeszcze od tych pożal się Boże kibiców minusy dostaję, jakby na potwierdzenie mego gorzkiego komentarza. Jesteście tak słabi jak reprezentacja.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.