Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. "Na dobre i złe"! Grażyna Torbicka wspiera kadrę Adama Nawałki

Historią ich bliskiej znajomości żyła cała sportowa Polska. Dzisiaj, kiedy na kadrę Nawałki ruszyła lawina krytyki za występ na mundialu w Rosji, Grażyna Torbicka nie pozostała obojętna. Emotikon serca zamieszczony na Instagramie jest bardzo wymowny.

przeczytaj cały artykuł

Alina Stefania

Polscy kibice nie umieja przegrywac z honorem ..... zaraz trzeba wszystkich i wszystko obrazac.
Byli lepsi od Polakow i wygrali koniec kropka! Najlepszy Lewandowski nic nie zrobi sam.... musza miec wszyscy taki poziom jako pn reprezentuje by wygrac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysztof Frajman

Przepraszam p. Stefanio ale, to jest typowe rozumowanie gospodyni domowej i o całkowitej nieznajomości się na emocjach i ambicji sportowej prawdziwego kibica. Proponował bym o nie wypowiadanie się w tego typu tematach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Daniel Płachciński

Co Ty pieprzysz gościu? Wg Ciebie emocje i ambicje prawdziwego kibica są wyrażane poprzez obrażanie piłkarzy swojej drużyny ? Coś z Tobą nie tak . Ja osobiście jestem wielce rozczarowany grą naszych piłkarzy i jest mi smutno z tego powodu że tak się zaprezentowali ale nie mam zamiaru żadnego zawodnika obrażać czy trenera bo dla mnie to nic nie da i im też nie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.