Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Robert Lewandowski: Byliśmy słabsi niż na Euro 2016

- Porównajmy sobie, jak każdy z nas grał przed mistrzostwami Europy, a jak teraz. Próbowaliśmy wam powiedzieć, ale nie słuchaliście - powiedział Robert Lewandowski, kapitan kadry narodowej, która odpada z mundialu.

przeczytaj cały artykuł


M74

"przy odrobienie szczęścia i przy sprzyjających okolicznościach coś się uda i potem może nam dobrze pójść" - z taką filozofią to można do kasyna iść grać, a nie na mundial jechać, panie Lewandowski. Na boisku trzeba wszystko wywalczyć i wyszarpać, a nie liczyć na cuda. Tak beznadziejnego występu turniejowego kadry jeszcze nie było w historii, a tłumaczenia Nawałki i piłkarzyków są jeszcze bardziej żenujące niż te mecze. Przegrać można, ale trzeba walczyć - a to potrafią pokazać nawet Iran czy Arabia Saudyjska, ale już nie Polacy. Nasi pokazali całemu światu, że nie umieją i nie chcą grać w piłkę nożną, a tłumaczenia to jakieś brednie i farmazony o poziomie, jakości itd itp, Rzygać się chce, obłudnicy bez krzty honoru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.