Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Robert Lewandowski przegrał życiową szansę. A my razem z nim (komentarz)

Robert Lewandowski zagrał pierwszy i być może ostatni raz na mundialu. Do największych polskiej piłki od zawsze brakowało mu medalu z kadrą na dużej imprezie. I już chyba na zawsze zostanie za plecami Bońka czy Deyny.

przeczytaj cały artykuł


Wojciech Parysek

Bardzo mądry artykuł. Ale problem jest szerszy. Jeżeli chce się mieć reprezentację to trzeba szkolić młodzież, w klubach muszą grać młodzi u boku doświadczonych polskich zawodników a nie kupionych średniaków na Bałkanach. Obcokrajowcy powodują, że tanim sposobem trwa polska piłka, koszykówka, piłka ręczna ale to nie daje szans na mocne reprezentacje. Tylko siatkówka się odróżnia, młodzi zdobywają medale, przechodzą do "dorosłej" ligi i zasilają reprezentację i jest ciągłość i wyniki. Inaczej się nie da a co do ograniczeń piłkarzy. Ronaldo jest wielki ale po treningach sam indywidualnie nadal trenuje przez 2-3 godziny. Larry Bird po treningach w NBA rzucał sam po 10.000 razy. Efekty były. To się nazywa ambicja i profesjonalizm

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.