Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Kadra bez dyscypliny. Rozpoczyna się pranie brudów

Piłkarze reprezentacji Polski przekraczali granice dobrego zachowania na zgrupowaniach przed mundialem. Porażka w turnieju sprawiła, że rozpoczęło się pranie brudów.

przeczytaj cały artykuł

b k

Niezbędną jest ODNOWA; - i to od góry: począwszy od A. Bonka, poprzez trenera Z. Nawałkę, a skończywszy na obecnym kapitanie drużyny R. L. – dopiero w późniejszym czasie należny dobrać drużynę na nowo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kazimierz Klimek

tak piszesz, ze to madrze wyglada, a przeciez nie jest
co to znaczy ODNOWA ?
zmienisz mentalnosc polska ?
ta druzyna byla dobra , ale nawet Orly Gorskiego blyszczaly pomiedzy 1972 do 1974 i w 1976 juz zal ich bylo ogladac
wyrzuc wszystkich dziennikarzy, ktorzy holubia tych celebrytow i pozwalaja im istniec bez ciezkiej pracy., niech czasami w przerwie miedzy pokazaniem dziubka Krychowiaka czy Szczesnego Mariny albo jak Anna Lewandowska wyglada po ciazy rewelacyjnie, wsadza troche dziegciu, ze trochw wyzej (po polsku) sraja niz glowe maja
ale w ten sposob piszac "zle" - narazili by sie na ostracyzm, bo gwiazdy nie przebaczaja, trzeba pisac te lzawe i zalosne historyjki jak to oni mysla tylko i maja dume z orzelka na piersiach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
b k

od pół wieku żyje na emigracji, ale nadal cieszy mnie uczestnictwo Polaków w światowych wzmaganiach najlepszych piłkarzy - spontanicznie zareagowałem tu na artykuł uwagami praktycznej natury; - taki przynajmniej był i pozostał mój zamiar ... jeśli Ciebie i być możne innych Kibiców moimi uwagami tu uraziłem, to serdecznie przepraszam zarówno Ciebie jak i ewentualnych innych rozgoryczonych sympatyków narodowej piłki nożnej na arenie światowej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.