Wątek dotyczący artykułu

Williams czeka na powrót Roberta Kubicy. "Kontynuujemy prace nad rozwojem samochodu"

Podczas pierwszej sesji treningowej przed wyścigiem o Grand Prix Austrii za kierownicą Williamsa zobaczymy Roberta Kubicę. - Z niecierpliwością czekamy na jego powrót - zapewnia Paddy Lowe, dyrektor techniczny zespołu.

przeczytaj cały artykuł

piotr_sl

Coś mi się wydaje,że Kubica nie będzie już nigdy podstawowym kierowcą żadnego teamu F1. Do drzwi Formuły puka śmielej coraz większa rzesza młodych i utalentowanych kierowców a Robert ma już swoje lata i jest jakby nie patrzeć osobą niepełnosprawną. Nikt przy zdrowych zmysłach nie puści go w wyścigu z obawy o bezpieczeństwo a to,że jeździ w testach czy treningu to nie to samo co wyścig.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy holender

ty tez jestes niepelnosprawny , tylko umyslowo , i nikt twoich chory postow nie usuwa , wiec nie przekreslaj kogos , kto reprezentuje soba milon razy wiecej niz ty zasmarkany niedorobie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
piotr_sl

Spokojnie Kolego,nie spinaj się tak. Ja nikogo nie przekreślam tylko wyraziłem swoje zdanie co może się wydarzyć,ale niekoniecznie musi. No i nikogo nie obrażam jak Ty to robisz teraz a i zapewne nie pierwszy i nie ostatni raz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.