Wątek dotyczący posta na blogu

Nim powiesz złote pokolenie, nim pierwszy ciśniesz w nich kamieniem...

Przemek M11

Żyjemy w czasach, gdy mierzenie poparacie społecznego poprzez sondaże staje się normą. Czerwone paski telewizji informacyjnych wypełnione są najnowszymi preferencjami wyborczymi. Gdzieś indziej podaje się przykładowo ile alkoholu planuje wypić statystyczny Polak w czasie wakacji. Jednak jeszcze szybszym (…)

przeczytaj cały artykuł

Donio

Ja się zastanawiałem skąd taka niemoc U Zielińskiego w reprezentacji, i chyba mam odpowiedź. On najzwyczajniej w świecie przerasta zdolnościami 3/4 składu. Dalej jak Lewandowski miła się pokazać z takim zespołem? No nie mógł skoro chcąc dotknąć piłkę musiała zbiegac do środka czy na boki. Czeka nas trudny okres. Połowa zespołu do wymiany. Tylko młodzież + trener z pomysłem. B

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Zieliński też w tej kadrze jest rzucany na wszystkie pozycje jakby faktycznie był De Bruynem.
W Neapolu gra w trójce środkowych pomocników, w Empoli też żadną magiczną dziesiątką nie był.
Nie jestem przekonany też do psychiki Ziela, jego wywiadu trochę by można streścić magicznym hasłem "nic się nie stało" i nie ma charyzmy lidera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.