Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Katastrofa mistrzów oczami Piotra z Monachium. "Niemcy, nic się nie stało!"

"Deutschland, es ist nichts passiert" (Niemcy, nic się nie stało) - śpiewają już tamtejsi kibice po odpadnięciu z mundialu. - Jest to katastrofa, ale też BMW czy Volskwagen nie wstrzymają przez to produkcji - mówi Piotr Sowada, Ślązak z Monachium.

przeczytaj cały artykuł

Dariusz Stachura

...nie mieszaj polityki do sportu .Oni byli zawsze przekonani do tego co robią i jak to robią . Dla mnie to była i będzie niemiecka pracowitość , czego u naszych "orłów " jakoś nie widziałem . Pozostaje mi żałować , że w meczu z Senegalem nie obstawiłem 1:12 ,że przegrają Polacy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysztof Figat

.....hmm moja wypowiedź nic nie ma wspólnego z polityką choć Pana "wywód" trącił czymś w stylu: Niemcy to naród wybrany i wara wam maluczkim się do nich porównywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.