Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Łukasz Fabiański: Chcę dalej grać w kadrze

Jesienią będziemy chcieli pracować na nowo, by odbudować zaufanie kibiców i jakość tej drużyny - mówi Łukasz Fabiański po rozczarowującym mundialu dla naszej kadry.

przeczytaj cały artykuł


Kacper Chrzanowski

Chyba jedyny, który nie ma się czego wstydzić. Nie wiem gdzie ma oczy Nawałka, że upiera się na (nie)Szczęsnego w bramce. Na Euro mieliśmy fuksa, że wypadł ze składu, a na MS już takiego fuksa nie było i efekt widzieliśmy. Z drugiej strony gdzie ma oczy Nawałka to pytanie szersze. Gdzie miał oczy przy Miliku, przy Błaszczykowskim, przy Cionku, przy Piszczku,. przy Zielińskim itd itp... Oby skończyło się tak, że zostanie Fabiański, a Nawałka odejdzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
oli

Taaaaa....można sobie tak pisać jak jest już po fakcie. A jeżeli dostalibyśmy z Senegalem a na ławce siedziałby Milik, Szczęsny, Piszczek i Błaszczykowski to nagonka na Nawałkę byłaby znacznie większa, sam byś pewnie wypisywał gdzie selekcjoner ma oczy że Milik siedzi na ławce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.