Wątek dotyczący artykułu

Lech Poznań i Legia Warszawa walczą o Carlitosa. Trwa licytacja o króla strzelców Lotto Ekstraklasy

Carlitos może zostać bohaterem jednego z najciekawszych transferów w historii Lotto Ekstraklasy. Do rywalizacji o pozyskanie króla strzelców poprzedniego sezonu stanęły dwa największe polskie kluby: Lech Poznań i Legia Warszawa.

przeczytaj cały artykuł

Czarek745

Lech ma Gytkiera czy jak on tam ma... dobry grajek a Legia Niezgode i Jose Kante dodatkowo Carlitos to by była przesada chyba że na inną pozycje dac Niezgode czy Kante bo 3 bardzo dobrych napadziorów czy to nie za dużo? Może jakiś głębszy plan w tym wszystkim

A Jagafan znowu pieprzy głupoty czemu ludzie z WP go po prostu nie zbanują? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MZ1975

Może się przydać. Przecież niebawem zaczynacie walkę o LM. Trochę tych meczy będzie LM albo LE,Ekstraklasa,PP. Nikomu źle nie życzę,ale zawsze może przytrafić się jakaś kontuzja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jagafan

Nie zaczynają walkę, tylko ....Walczą o przetrwanie w pierwszej rundzie preeliminacji do gry w LM.....a to różnica, tam mają za przeciwnika Corków.....drużynę bez gwiazd.....nie to co legła.....ho,ho...!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
MZ1975

Chociaż nie jestem kibicem Legii,to jestem przekonany,że pierwszą rundę przejdą bez problemu. Pisząc o "walce o przetrwanie" masz na myśli raczej Jage niż Legie. Historia Waszych występów na arenie międzynarodowej w ostatnich latach jest "bardzo" imponująca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Maikel

MZ1975 za kim byś nie był to uwierz mi nie warto z tą kanalią rozmawiać. Ja mam naprawdę szacunek do absolutnie każdego kto na niego zasługuje. Czy to kibic Lecha, czy Jagiellonii czy kogo innego - nieważne. Ale weź obejrzyj chociaż ostatnie 3 strony komentarzy tego typa. Ten gość nie dość, że pisze jak ostatni wsiur to do tego wymyśla sobie argumenty. Od samego rana próbuje mi wmówić, że Legia wystawiła Szymańskiego na listę transferową. Jak ktoś się z nim nie zgadza to od razu jest za Legią. A jak kibic Jagi się z nim nie zgadza to od razu nazywa ich "zdrajcami". Po prostu takich ludzi jak on się powinno publicznie wieszać, bo to jest zwyczajny krawężnik społeczeństwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MZ1975

Zauważyłem,że z tym gościem jest coś nie tak,trudno nic nie poradzisz na pewne sprawy (czyt. choroby). Nie może zrozumieć,że są kluby mocniejsze sportowo i lepiej zarządzane od Jagii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Heheszky-

Ale mam nowinę, to w sumie dla nas wszystkich zła informacja, ale z drugiej strony nie będzie już Jagafana na stronie, prawdopodobnie do internetu wejdzie "ACTA2" Więc wszystkie komentarze które on pisze, raczej nie przejdą przez internet bo większość podlega pod usuwanie. Będą sprawdzać, wszystkie komentarze w internecie i je usuwać, no cóż tragedia będzie w internecie ale nic z tym nie zrobimy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.