Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Pokolenie naznaczone wojną. Chorwaci zjednoczeni po sukces

Dejan Lovren i Mario Mandżukić uciekali przed bombami do Niemiec, Luka Modrić z dzieciństwa pamięta hotel dla uchodźców. Chorwaccy piłkarze przeżyli koszmar wojny domowej. Po wielu latach ich losy się skrzyżowały i zmierzają po sukces w MŚ 2018.

przeczytaj cały artykuł

Krzysztof R.

Propaganda. Brednie. "Poprawna polityka" - tylko ktoś kto nie był w Kosowie ktoś kto nie zna historii i 500 letniego upokorzenia Serbów oraz ich zwycięskiej bitwy nad Turkami na "Kosowym Polu" może takie brednie napisać. Niewinni Albańczycy !, niewinny Islam !, biedni Chorwaci...!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poldi

Brednie piszesz facet. Byłeś w Jugosławi w tamtych latach ? Bo ja byłem i to dwa razy. Byłem i po wojnie w Chorwacji i w Bośni. Widziałem dzieła Serbów. Żadne poprzednie historie, nie uprawniały ich do ludobójstwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GreatDeath

Powiedz mi tylko, dlaczego o Srebrenicy czy Vukovarze uczony jest dziś każdy, a o NDH nie ma w ogóle mowy w podręcznikach? Czemu ukrywa się zbrodnie dokonywane przez chorwackich katolików na prawosławnych Serbach? Dlaczego nie mówi się o tym, że papież Polak wyniósł na ołtarze osobę mającą na rękach krew setek tysięcy ludzi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Krzysztof R.

Zle trafiłeś. Niepotrzebnie się wypowiadasz w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia. Ja akurat byłem. I to w Jugosławii. I w bombardowanym Belgradzie. Nie na wczasach w Chorwacji, Ty objechałeś okolice i słuchałeś bajek. Było już "PO" i to co chcieli to mogłeś obejrzeć. Więcej pisać nie będę. Słuchaj ich dalej. To tak jak słuchałbyś o Sierotce Marysi na dobranoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.